Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudom kikapcsolni a...

XsonyX kérdése:

Hogy tudom kikapcsolni a paypal-on a limitet? Néztem videókat néztem a resulution centerben de nem találtam sehol.

Figyelt kérdés
Majdnem 2 hónapja kiutaltam a számlára 1000€-t és azóta nem engedi a többit a limit.

2021. máj. 29. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én már vagy húsz éve paypaloztam, szóval bocs ha nem "naprakész", régebben úgy volt, hogy 300 dollárnál limit. Bekértek mindenféle személyi igazolványt, azonosítót, útlevelet, aztán jött egy két háromhetes "átfutás" ami után engedélyezték.


Valóságban arra jöttem rá, hogy ez a cég, mint sok más ilyen "szolgáltató" is, nem tartozik semmilyen hazai, vagy nemzetközi szabályozás alá, szóval gyakorlatilag azt csinálnak amit csak akarnak, és nincs hol érdemben reklamálni, vagy jogot érvényesíteni.

Amit a felhasználás elfogadásával jóvá igy hagysz amikor regisztrálsz ezekre.

2021. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!