Hitelre bitcoint?

Figyelt kérdés

Az elmult hetekbe nagyon leesett a bitcoin ara, jo befektetesnek tunik. Sajnos most nincs penzem mert sok hulye altcoint vettem amik jol lefeleztek de ez van :)

Szerintetek mennyi ertelme van felvenni ~6 millio hitelt es arra bitcoint vasarolni?



2021. máj. 31. 06:31
 91/140 anonim ***** válasza:

Segítek:

Roubini szerint az egész kriptopiac egy nagy piarmisjáték.

2022. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/140 anonim ***** válasza:
Segítek: Roubini szerint az egész kripto piac egy nagy piramisjáték.
2022. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/140 Képernyőkép ***** válasza:
Azt értem hogy mit ír csak azt nem értem mi köze van ehhez egy ember cselekedetének...
2022. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/140 Képernyőkép ***** válasza:
Attól nem lesz egy sokmillió résztvevős iparág piramis hogy egy ember ezt vagy azt tesz
2022. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/140 anonim ***** válasza:
Pedig Roubini szakember, akár használhatná is a kripto piacot. Függetlenül attól, hogy mi róla a véleménye. Lehet használja is, ki tudja.
2022. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/140 Képernyőkép ***** válasza:

Az lehet hogy szakember valamiben de nagyon úgy néz ki ehhez nem ért. Olyan ez nagyban amikor a magyarorszagra azt mondják hogyharommillio virusszakerto országa.

Itt a taxisofőr is nagyon jól tudja mi az hogy vírus.


Ennek az embernek mi is a végzettsége?

2022. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/140 anonim ***** válasza:
Nouriel Roubini a New York Egyetem és a Yale Egyetem tanára, a gazdasági és pénzügyi elemzésekkel foglalkozó RGE Monitor elnöke. :)
2022. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/140 Képernyőkép ***** válasza:
És miért nem marad inkább a szakmájánál?
2022. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/140 anonim ***** válasza:
Közgazdász. Ez a szakmája. :)
2022. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/140 A kérdező kommentje:
Szakember :) Megvan a sztory a amikor a herbalifeot shortoltak a szakemberek? Vagy amikor jamie diamon azt mondta kirug mindenkit a cegenel aki kriptozik? Most meg mar bevezettek az ugyfeleiknek a kriptot. Vicc az egesz, jim cramer ide oda probalja a piacot befolyasolni stb stb. Igy mukodik a tozsde. Mindig mond valaki valamit hogy a sajat kepere formalja a piacot. Kathie wood szerencsetlen naponta ir levelet a fednek hogy hagyja abba a kamatemelest :)) addig egy percig se sirt amig a fed politikaja miatt a tech cegek emelkedtek... A kripto ugyanaz mint a reszvenypiac senki se oszinte. Mindenki csak magara es a sajat megerzesire szamithat.
2022. nov. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!