Hitelre bitcoint?

Figyelt kérdés

Az elmult hetekbe nagyon leesett a bitcoin ara, jo befektetesnek tunik. Sajnos most nincs penzem mert sok hulye altcoint vettem amik jol lefeleztek de ez van :)

Szerintetek mennyi ertelme van felvenni ~6 millio hitelt es arra bitcoint vasarolni?



2021. máj. 31. 06:31
 101/140 Képernyőkép ***** válasza:
64%
De akkor inkább közgazdasági témákban kéne nyilatkoznia. A bitcoin természeti jelenség. A kozgazdasaghoz nem sok köze van. Több köze van a pszichológiához mint a kozgazdasagtanhoz.
2022. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/140 anonim ***** válasza:
64%

"Mindig mond valaki valamit hogy a sajat kepere formalja a piacot."

Hát, egyértelmű, hogy sok nagy szereplő nem véletlenül jártatja a száját, hanem azért, hogy valamerre lökje a piacot, vagyis mozgassa a szereplőket. Musk is, amikor kitwittelte, hogy "Doge", meg is rántották. Őt meg a felügyelet. :) De az emlékezetes "420" alkalmával is megbüntették piacbefolyásolásért, aztán hol járt már utána a Tesla, jóval túlszárnyalta a 420-at... :)

2022. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/140 A kérdező kommentje:
Sztem van koze a kozgazhoz. Sztem a bitcoinra ( nem igaz a shitcoinokra ) ugy kell tekinteni mint egy veges nyersanyagra. Pont ugyanugy mukodik mint regen a kagylok a hegyekben es a kulonleges kovek a tengerparton. A digitalis arany jol leirja, bar az arany arbeli "stabilitasa" nelkul. De mint ahogy az arany se korrodalodik, ugyanugy a bitcoin se. Ezert fog növekedni az erteke ahogy terjed. Minel tobben latnak benne erteket annal dragabb lesz, persze nem lesz stabil addig amig tul sokan el nem kezdik hasznalni, de ha sokan hasznaljak akkor draga lesz. Nekem ez sokkal bizonsagosabb mint egy reszveny. A reszveny ara a ceg teljesitmenyetol fugg. Lehet 0 az erteke ha a ceg csodbemegy es likvidaljak. A bitcoin a vegessege miatt sose lehet 0 erteku. Mar azert se mert en 1 forinton mind megveszem, es valszeg valaki mas egyanezt megtenne 2 forinton mas meg 3 forinton... Amig akar 1 ember is lat benne erteket addig nem lesz 0. A szellemet a palackbol kiengedtek, nem lehet mar visszazarni
2022. nov. 11. 20:55
 104/140 anonim ***** válasza:
64%
Van benne logika, amíg lesz elektromos áramunk, addig lesz btc is. Csak napvihar ne jöjjön. Mondjuk akkor úgyis mindegy, mert lőttek a civilizációnak. :)
2022. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/140 A kérdező kommentje:
Egy biztos, amig ez [link] felfele megy addig egyre tobb penzt raknak bele nalunk sokkal gazdagabb emberek abba hogy ebbol penzt csinaljanak
2022. nov. 11. 21:09
 106/140 Képernyőkép ***** válasza:
Igen csak azt felejtjük el hogy ezek vélemények amik vagy helyesek vagy nem.
2022. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/140 Képernyőkép ***** válasza:
Azért mondom hogy természeti jelenség mert lehet befolyásolni szabályozni mint egy folyót egy erdőt egy szántóföldek de ha jön egy lavina vagy kiemelkedik egy hegy vagy kitör egy vulkán 🌋 akkor az elsoporheti az egesz szabályozást, befolyásolása.
2022. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/140 Képernyőkép ***** válasza:
Befolyasolast
2022. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/140 Képernyőkép ***** válasza:

Szóval kozgazdasaghoz IS van köze. Ez igaz

De ott van az az is.

.

2022. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/140 A kérdező kommentje:
Na kozbe kitalatam mit csinalok, valszeg 2 fronton fogok venni, 15.000 fele valamennyivel teszek egy ordert kriptotozsden, 80 szazalekkal, 13000 meg 20 szazalekkal, es 21 shares bitcoin etp ( ABTC ) 5.04 euron ami van erstenel. Ez kb 10 szazalekkal van jelenlegi piac alatt de mar szerintem jo beszallo lehet, foleg ha europa megse rokkan bele a haborus gazarba es lassan felfele tendalnak majd jovoben a piacok. Majd meg irok hogy mi tortent vagy ha valtoztatok valamit. Legjobbakat addig is
2022. nov. 14. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!