Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Havi 100-120 ezer forint...

Havi 100-120 ezer forint profitot hozó YouTube csatorna létrehozása nagy munka magyar nyelven?

Figyelt kérdés

Nyilván leadózva értem.


Olyan csatornán gondolkodtam, ahol egy adott téma animációkkal, egyedi fotókkal, felolvasva lenne elkészítve (mindezt igényesen kivitelezve), mivel az arcomat nem akarom vállalni.


Érdemes ebbe belevágni magyar nyelven, vagy túl nagy számok kellenek ennyi pénzhez?


Az angolom sajnos kevés még ahhoz, hogy külföldi területen próbáljak mozogni.


2021. jún. 8. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem hatalmas és sok idő is felépíteni, nem is feltétlen sikerül.
2021. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Ha ugy inditasz csatornat hogy penzt akarsz keresni vele akkor bele se kezdj.
2021. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha tematikus, vagy speciális, akkor szerintem nyugodtan bele kezdhetsz. Ne egyik napról a másikra várd a sok pénzt, elég sok idő és belefektetett munka kell, hogy fellendüljön egy csatorna.
2021. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#2


Miért, mi ezzel a gond? Szerintem a csatornák döntő többsége ilyen tervvel indul. Nálam annyi különbséggel, hogy a téma érdekel, és értek is hozzá.


És igen, tematikus csatornát szeretnék.


De sok helyről hallom, hogy itthon alig lehet valamit ezzel keresni, és inkább csak hobbiból videózzon valaki.


Pénzt is ölnék bele nyilván, hogy fellendüljön, de én is attól tartok, hogy nem feltétlen sikerülne, pár tíz ezer forintért meg inkább nem pazarlom az időmet...

2021. jún. 8. 22:24
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Magyarország nagyon kicsi, itt nem lehet annyi embert elérni, főleg ha tematikus, ami eleve leszűkíti a potenciális nézőtábort.

Nem mindenki úgy áll hozzá, hogy pénzt keressen, a párom akkor se fogja monetizálni a csatornáját, ha eléri a megfelelő nézettséget (nagyon messze van ettől), azért csinálja, mert szereti csinálni. Sok pénz is van benne, de egy hobbi ilyen, arra költ az ember és mivel van kb 100 ember, akinek örömet okoz nézni amit csinál (biztos lenne több is, de ezt nagyon sokan csinálják, ő csak egy a sok közül, így nehéz rátalálni), akkor miért ne osztaná meg ezt az örömet velük. Ennyi a dolog lényege. De ma már mindenki pénzt akar, a szeretet, örömszerzés meg sehol.

2021. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4


Valahol egyetértek veled. Nekem is vannak olyan dolgok az életemben, amiről szívesen feldobnék néha pár videót, és nem várnék tőle semmilyen bevételt.


De amit terveztem/tervezek, az az érdeklődés/hozzáértés és a pénzkeresés egyvelege lenne. Vagyis úgy szeretnék kiegészítő jövedelmet, hogy a tartalom, amit gyártok, érdekel.


Üzleti tervnek nyilván nem nevezném, mert ahhoz kicsi projekt, és annyira nem vagyok otthon konkrétan a YouTube terében egyelőre, épp ezért érdeklődök, hogy valóban annyira gyalázatosak-e számok itthon, mint amennyire mondják, hogy itthon szinte semmit nem lehet keresni, csak a legnagyobbak kaszálnak.

2021. jún. 8. 23:06
 7/20 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok, ilyen 'sikerre hangolva' típusú és nagyságú YT csatorna jól kereshet?
2021. jún. 8. 23:33
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Azt nem tudod vagy akarod megerteni, hogy nagyon nagyon sok idő meg nepszeru leszel. Plane most, hogy mar mindneki yter..


Addig 10szer megunod mig zsebpenzt latsz belole, vagy kifogysz a temabol..

2021. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen watchmojo-szerű valamit össze tudsz hozni magyar nyelven (teljes mértékben nézettség orientált csatorna), de megint nem garantált a siker.


Nekem van egy hobbicsatornám, ahová magától jönnek az emberek. Kb havi 40et hozna, de nem monetizálom, mert nem indíthatok vállalkozást a munkahelyem gyanánt.

2021. jún. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez a videó 14 év alatt 16m dollárt termelt ki és nem rég eladásra került 761e dollárért, voltak róla TV hírek miszerint film készül belőle, WTFFFFFFFFFFFF


https://www.youtube.com/watch?v=_OBlgSz8sSM


A Fidesznek is bejön a videó ezen reklámozzák a Gyurcsányt...

2021. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!