Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Havi 100-120 ezer forint...

Havi 100-120 ezer forint profitot hozó YouTube csatorna létrehozása nagy munka magyar nyelven?

Figyelt kérdés

Nyilván leadózva értem.


Olyan csatornán gondolkodtam, ahol egy adott téma animációkkal, egyedi fotókkal, felolvasva lenne elkészítve (mindezt igényesen kivitelezve), mivel az arcomat nem akarom vállalni.


Érdemes ebbe belevágni magyar nyelven, vagy túl nagy számok kellenek ennyi pénzhez?


Az angolom sajnos kevés még ahhoz, hogy külföldi területen próbáljak mozogni.


2021. jún. 8. 21:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#10 Jó, de az volt a Youtube első viral videója. Ilyen kaliberű hírnevet egy egyszerű homevideóval ma már lehetetlen elérni.
2021. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Az, hogy pénzszerzés céljából indítana valaki csatornát, hogy miért baj nem értem... Nyilván kitartás kell hozzá, beleunni meg luxus szerintem egy kitűzött célnál.


Amúgy szerintem megtanulok angolul rendesen inkább és nyitok majd egyet külföldi piacra...


Blogot anno csináltam itthon, de borzasztóan gyalázatos számok voltak minden téren, fel is hagytam vele, pedig nagyon odatettem magam, ez tipikusan az az eset volt, ahol minden erőfeszítés kár lett volna már.

2021. jún. 9. 09:53
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

A könnyű és a gyors penzt keresed, de nagyon nagyon rossz helyen.


Ha el is inditod, sok sok honapig csak viszi a penzt(idot) es egy szaros buznyakot se fogsz keresni.


Kulonlegesnek kell lenni a tartalomnak, minőséginek. Tobb 100k megtekintes es 100k feliratkozo kell hogy penzt lehessen keresni. (nem a monetizalasra gondolok)


Evek mire ezt elered.

2021. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem hogy te az az embertipus lennel aki evekig dolgozna a csatornajan azert hogy 2-3 ev mulva meglegyen a havi netto 100k (jo esetben) Hamar konnyen meggazdagodni nem igy kell, olvass konyveket tanulj meg programozni vagy tanulj ki egy szakmat, sokszorast fogod ennek keresni par even belul sokkal kevesebb befektetett energiaval. De hat hulye vagy ahhoz is hogy egyedul rajojj erre, szoval marad a meki es az almok
2021. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#3


Nem azt keresem. Sok százezer forintot és időt/energiát is beleölnék, ha tudnám, hogy mondjuk 1 év múlva érdemlegesen lehet kivenni belőle (amit a kérdésben írtam).


Nem a PowerPointban szeretnék egy 1000 forintos mikrofonnal aláolvasva valami marhaságot pénzt szerezni... Hanem a témának utánaolvással, animálva, megszerkesztve, ami videóként simán 20-30 óra között is mozoghat minimum. Ez minden, csak nem könnyű és gyors.


De itt az a kérdés, hogy eleve ezen a piacon ez egy halva született ötletnek számít-e, vagy másképpen fogalmazva százalékosan bőven nagyobb az esély arra, hogy érdemlegesen ilyennel nem lehet keresni.



A könnyű pénzszerzés vágya az, amit régen csináltam, hogy felhúztam egy blogot gondolkodás nélkül, olvasták a cikkeket pár ezren (volt amelyiket tízezrek), és azt hittem, ebből majd jön a lóvé, és jól pofára estem, hogy ebből semmi sem jön...


De kicsit jobban átlátva valószínűleg itt is ez lenne sajnos...

2021. jún. 9. 10:25
 16/20 A kérdező kommentje:

#14


A mekizést pont az ilyen bunkófejűek végzik, aki egy kérdésbe személyeskedést visz bele, és anonim oldalon éli ki magát :D


Nekem van szakmám, amiből megélek rendesen, ezt egy kiegészítő jövedelemnek szánnám.


Ne keverj össze a kérdőív kattintgatósokkal, ha nagyon ki akarod élni magad, akkor keress egy ilyen kérdést, elég sok van belőle.

2021. jún. 9. 10:32
 17/20 anonim ***** válasza:

For her Szandra Blogger legutóbb felrakta, hogy valami 20on ezret keres a youtubbal.


Átlagban heti 1 videót tölt fel, nézettséget nem tudom, de rá tudsz keresni.


Igazából szerintem előtte instagramon, tiktok-n kellene kezdeni, ahol gyűjtesz már egy kört majd YouTube ahova ezek az emberek áttérnek

2021. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez tőled függ,az biztos hogy sok időbe,energiádba fog kerülni és nem tudhatod hogy tényleg profitáló lesz e a csatorna? Lehet hogy csak éveket vesztegetsz el aztán nem jön be,manapság mindenki elég sokan ezzel próbálkoznak,régebben még azt mondtam volna nagyobb esélyed van, de mostmár elég sokan vannak.

Azt se felejtsük el hogy kis hazánkban adózni kell a youtube bevételed után,katás vállalkozóként ha nem dolgozol azt hiszem 50000ft havi szinten.

2021. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"animációkkal, egyedi fotókkal, felolvasva lenne"

Én úgy gondolom, a videó egy vizuális műfaj. Tehát a látvány az, ami a lényeg. Engem zavarna a felolvasás. Egyetlen szó nélkül is lehet 926 milliós nézettséged! : https://www.youtube.com/watch?v=6QG4n3-rKTs

De nyilván ez csak az én véleményem. Mérlegelést igényel, hogy mekkora befektetés, és mennyi idő ez az egész, míg felfut odáig, ahova te szeretnéd. És ugyanekkora befektetéssel és energia ráfordítással nem lehet-e 100-nál többet kihozni a rendszerből. De ha hobby lesz a csatorna videóinak az elkészítése és nem a százas bevétel a lényeg, akkor hajrá!

2021. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem először a hirdetők között tájékozódj milyen nézettségét várnak.

Csak a YouTube dollárjait szüken mérik.

2021. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!