Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van megbízható, eredményes...

Van megbízható, eredményes pályázatíró, akinek csak a sikeres elbírálás után kell fizetni? Vagy nem túl drágán ír pályázatot.

Figyelt kérdés
Mellékesen az kivitelezhetetlen gondolat, hogy pályázatíró nélkül beadjam ugye? Életemben nem írtam még pályázatot természetesen nem emiatt szeretnék elbukni, csak eszembe jutott, hogy talán meg tudnám csinálni!?
2021. jún. 15. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Biztos van, a legtöbben így dolgoznak.

2. Elég sok pályázatíró van, lenyomják egymás árait, de jellemzően 1-5%-ot szoktak elkérni sikerdíjként. Minél alacsonyabb összegről van szó, annál magasabb a százalék.

3. Nem kivitelezhetetlen, elég komoly szamárvezetővel dolgozik a legtöbb felület, ahol a pályázatokat be kell adni, de ha nem akarod kitanulni ezeket, és álmatlanul forgolódni, hogy ugye nem fogják formai hiányosság miatt visszadobni, akkor célszerű megkeresni valamit.

4. Ha pályázatírót keresel, ne úgy keress, hogy "pályázatíró", hanem kifejezetten arra a pályázatra, arra a területre specializált embert. Kicsit olyan ez, mint az ügyvéd. Egy válóperre szakosodott jogász is meg tud írni egy társasági szerződést, de célszerűbb olyat felkeresni, aki napi szinten azokkal a típusú problémákkal foglalkozik, amire megoldás kell neked.

2021. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell pályázatírót alkalmazni.
2021. jún. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor annyit pontosítanék, hogy olyat tudtok-e ajánlani, aki a mezőgazdasági pályázatokban van otthon? A keresésemet és ajánlat kéréseimet is ebben az irányban viszem tovább... Köszönöm!
2021. jún. 15. 09:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam már úgy.

A probléma az, hogy ahhoz is sok munka kell hogy én eldöntsem, mennyire komoly a téma.

Mert hát az dönt, nem a csillogó szavak.

Ahol egyszerű ürlapkitöltés ott sem árt valami kontroll, hogy az megadott paraméterek konzisztensek legyenek.

2021. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!