Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeríntetek a Wtq electronic...

Szeríntetek a Wtq electronic technology válalat egy piramisjáték cég?

Figyelt kérdés
Be kell fizetni 60-70 ezret kriptóban és utána kereskedni kell aap fájlokkal. A kereskedés úgy működik ,hogy a telefonon kell egy gombot lenyomni naponta többszőr is és úgy ad 0,50 usdt-t. Embereket kell behívn, hogy kapj bónuszt. Elvileg amerikában ez egy bejegyzet cég. [link]

máj. 21. 22:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Úgy, ahogy leírtad, nem lehet kereskedni sem kriptóval, sem mással.


Én nem fizetnék bele egyetlen fillért sem.

máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%
LoooooooooooL
máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%

1. Ilyen nevű céget nem találtam USA cégadatbázisokban.

2. A webcímet 60 napja regisztrálták.


Hát akinek ezek után nem esik le azonnal, hogy ez átverés, annak sok köze nincs a világhoz...

máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Szia

Hát én már egy idelye csinálom,már lv2 vagyok,napi 20$-t keresek amit a Binancere malyd onnan a ravolutra tudsz ki utalni.Igen az elelyén ha komolyan gondolod kell befizetni 200$ kauciót amit egy év mulva vissza kapsz.

máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Az, hogy fizet, nem érv.

Honnan van a pénz, ez számít.

Hogy nem kereskedésből, az tuti.

A befizetett pénzeket osztják vissza. Sanszos, hogy 2-3 hónap múlva már sehol sem lesz...

máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Onnan van a cégnek pénze,hogy az app programozók fizetnek nekik hogy kicsit tuningolják meg a programjuk/játékuk letöltési számát ,hogy a google playen feljebb kerüljön a listán, ha valamit keresel,pl zenelejátszó akkor azok letöltés szerint vannak rangsorolva.És ugye vannak benne reklámok amiből meg a programozónak lesz pénze.
máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

OK, de ezt a pénzt miért adnák oda kisembereknek? Továbbá miért kell ehhez befizetni?

Kinek adják oda ezeket a befizetett pénzeket?

Na meg az is a csalás mellett szól, hogy kriptóban kell befizetni.

Aki nem pénzügyi analfabéta, az rögtön látja mi ez...

máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Továbbra is állítom, hogy nincs ilyen nevű cég bejegyezve sem Colorado államban, sem sehol máshol.

A weboldalukon van egy tanúsítvány cêgnévvel, regisztrációs számmal de kamu mindkettő mert egy USA cégadatbázisban sincs nyoma.

Ráadásul a honlapjukon azt állítják, hogy a cég 2019 óta működik, a kamu tanúsítványon meg 2023 van.

Szóval még arra se figyelnek oda, hogy ugyanazt hazudják mindig!😂


Ponzi-csalás az egész, ezért kell befizetni. Ugyanis az időben később csatlakozottak befizetéseiből fizetik ki a korábban belépetteket.

Az, hogy feladatokat kell elvégezni csak álca, hogy neve legyen a gyereknek...

máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Mert mi generáljuk a letöltést azzal hogy a cég szervereire le töltjük a programokat/játékokat.A 200$ a kaució amit azért kell befizetni mert ha ezek a letöltések nem teljesülnek akkor a cég ködbért fizet a programozóknak,és ha te egy éven belül abbahagyod akkor azt a pénzt buktad.
máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Na, ez is ku te meg elhitted.

Szépen rávilágítottam hol hazudik a "cég".

Ha te is legalább annyira utánanéztél volna mint én, te is erre az eredményekre jutottál volna.

De hát tudjuk, hogy az ilyen csalók nem pont a zsenikre utaznak...🤣🤣

máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!