Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találok olyan magyar...

Hol találok olyan magyar oldalakat/fórumokat ahol bitcoint tudnék vásárolni magánszemélytől Pesten?

Figyelt kérdés

Bitcoin ATM -nem játszik mivel magas a kezelési költség.

Bankszámlám nincsen.

Revolute nem játszik mivel nem indexet akarok vásárolni, hanem valódi bitcoint.

Localbitcoins nem játszik mivel drága.



2021. jún. 18. 23:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amúgy meg lehet, hogy érdemes lenne most eladni, mert nagy rá a valószínűség, hogy bemegyünk $30000 alá, és ott érdemes lenne inkább venni. Bár ezt tényleg senki nem tudja, hogy mi lesz, de nagy rá az esély.
2021. jún. 21. 09:05
 12/17 anonim ***** válasza:
Mondasz valamit, de epkezlab ember nem neked fog az utcan eladni amit meg 1 nap mig betesz a bankba, 1-2 nap a sepa es arra maris visszapattanhat. Inkabb szepen beteszi, eladja var es ujraveszi
2021. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Ráfizetek még +2%-ot az éppen aktuális piaci árfolyamra. Még mindig jobban járok mintha ATM-ből venném, és az eladó is jól jár.
2021. jún. 21. 13:12
 14/17 anonim ***** válasza:

Bankszamla nelkul atmbol? Honnan lenne kartyad hozza?


Amugy meg a 2 szazalekkal csak ovatosan mert az mar penzmosas kategoriaba is eshet ha nem tudod az eredetet bizonyitani. Amit altalaban bankszamlaval szoktak... Egyre gyanusabb vagy

2021. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Bitcoin atmre értettem, mert ott 5% a váltási díj.

Igazolás nem jelent problémát mivel külföldön dolgoztam, onnét van még a pénzem. Kint volt bankszámlám, amit visszamondtam, mivel a vírus miatt nincs munkám, ezért értelemszerűen itthon minek lenne. Egy tranzakcióért pedig nem fogok bankszámlát nyitni.

2021. jún. 21. 13:25
 16/17 A kérdező kommentje:
Bár lehet, hogy jobban járnék ha nyitnék egy bankszámlát, mint, hogy egy "idegennel" foglalkozzam.
2021. jún. 21. 13:44
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Viszonylag hamar megvan, olcsok a dijak, te se kapsz megflagolt coint es nem is teszed ki magad egy esetleges 5 dollar wrench attacknak
2021. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!