Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A saját OTP-s folyószámlámról...

A saját OTP-s folyószámlámról ugyanúgy tudok (szintén saját) takarékszámlára utalni, mintha más számlájára irányítanék pénzt?

Figyelt kérdés

A héten nyitottam egy takarékszámlát, az első befizetést személyesen intéztem, de egyrészt hétvégén nincs ügyfélfogadás, másrészt érdekelne hogy milyen módokon tudnék még utalni rá.


Ha valaki segítene ebben, azt megköszönöm!



2021. jún. 19. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
ha ennek ellenére Te mégis tudsz az egyedi szép kártya számládra utalni, az rendszerhiba, jelezni kell az OTP felé, mert ilyen módon nem lehet szép kártya juttatást fogadni, adózási okok miatt
2021. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem tudtam erről én sem, bár mondom, sose jutna eszembe utalni rá 😄


Sőt, azt a 3.400 Forintot vagy mennyit amennyit kapni fogok, sincs még fogalmam hogy hogyan vásároljam le értelmesen: Étteremben én még világ életemben nem jártam, se nem akarnék túlárazott kajáért fizetni, azt olvastam hogy pár COOP boltban meg lehet oldani hogy alapvető élelmiszert vehessen az ember belőlük, ami viszont sokat jelentene, mert havi 10.000 forintból kell kijönnöm étkezés terén

2021. jún. 20. 11:13
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbbb COOP boltban elfogadják, és sok COOP boltban nem is nézik, hogy mit veszel rajta.
2021. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

havi 10 ezer forint kajára :O

na abból tényleg csak vegetálni lehet sajnos, de étkezni nem

igen Coopban, egy-két Realban is elfogadják, akkor neked ez is nagy segítség

2021. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!