Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egyszerűen...

Hogyan tudok egyszerűen paypalra utalni pénzt anélkül hogy csatolnám a számlám vagy a kártya számom? JA és nem trustlyn keresztül?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem a működését.. Most előszőr van paypalom. Régebben utaltálrál ahonnan akartál most meg mindenképp azt akarja hogy csatold a számládat hozzá, és úgy tudsz rá tölteni. Netán ha lefogy akkor a számládról vonja tovább... Nem teljesen látom értelmét akkor minek a paypal ha csatolom a számlámat?! Akár mennyit levonogat egy idegen oldal mert csatoltam a számlámat és a paypalon már nincs több?! Pénzátutalás menüpontot belül a Bejövő pénz menüpont alatt van egy olyan lehetőség hogy "pénz hozzá adása egyenléghez" azon belül viszont az a szöveg fogad hogy "Olyan bankszámlát használjon, amelyet már csatolt a PayPalhoz" Muszáj vagyok csatolni egy számlát hogy utaljak rá? Mivan?!

Teljesen összezavar ez az egész.. Valaki eltudná magyarázni érthetően hogyan kell csinálni? Egyáltalán nem tudok megbízni benne.. viszont marha fontos lenne egy két dolgot erről fizetni.. nem tartom biztonságosnak számlaszámot megadogatni.



2021. jún. 19. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vonogat le (És a kártyáról vonja le, nem a számláról) ha te megengeded az oldalnak, magától ilyet egyik sem csinálhat.


És már bocs, de ezek alapján neked nagyon nem való a PayPal....


Csatold hozzá és kész.

2021. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs már top-up? Bankfiókban kpvel
2021. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj egy virtuális kártyát (revolut, saját bank, stb) és csatolás azt. Arra meg akkor teszel pénzt ha kell. Ennyire egyszerű.
2021. jún. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!