Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki azzal...

Van itt olyan, aki azzal foglalkozik, hogy eurot vagy dollárt vesz, amikor olcsó és eladja, amikor följebb megy? Sima valutaváltóban ezt be lehet játszani?

Figyelt kérdés
Mondjuk 3 és fél millió Ft-ot forgatnék így meg.Megéri? Dollár vagy inkább euro?
2021. jún. 23. 17:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Jartal mar valutavaltoban? Lathatod ott hogy veteli es eladasi arfolyam kozott van 1-2-3% kulonbseg, illetve ezen felul szokott lenni kezelesi koltseg. Nagyon profinak kell lenned, hogy ennek ellenere nyereseged legyen igy. (erts ugy hogy nem lesz)
2021. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%

Erre találták ki a kriptovalutákat.

Csak óvatosan😉

2021. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
16%
Jó nagyot bukhatsz tapasztalatcnélkül..
2021. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Már figyelem passzívan. Ha június közepén váltottam volna, és most eladnám, akkor meglenne a nyereség. Egyébként ekkora összegnél egyedi árfolyamot adnak.
2021. jún. 23. 17:33
 5/25 anonim ***** válasza:
29%

Fiat pénzt Fiat pénzre váltani?

Annak nem sok értelme van.

Ez olyan mintha eladod az autódat és veszel egy ugyan olyat, lehet hogy jobb lesz valamivel de az is lehet, hogy nem.

2021. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kriptoban nem hiszek, és nem is tudom hogy működik. Jobban bízok a valódi pénzben.
2021. jún. 23. 17:34
 7/25 anonim ***** válasza:
10%

"Kriptoban nem hiszek, és nem is tudom hogy működik. Jobban bízok a valódi pénzben."


Ez valahol hiba, olvassál és fejleszd magad.

Aztán majd idővel rájössz, hogy amit te valódi pénznek hiszel az nem más mint adóság.

2021. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem fiat pénz. Simán több forintom lesz. Nekem 70 ezer nyereség is jó.
2021. jún. 23. 17:36
 9/25 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi, mindenkinek ment a zöld kéz.
2021. jún. 23. 17:37
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

"Ha június közepén váltottam volna, és most eladnám, akkor meglenne a nyereség"

Igen, utolag nagyon konnyu megmondani hogy mikor lenne jo valtani. Lotton is konnyu utolag megmondani hogy melyik szammal nyertel volna nagyot.


Amugy regisztralj revolutra, elofizetsz par ezerert premiumra, es korlatlan mennyisegben ingyenes a penzvaltas, valos piaci arfolyamon tudsz venni/eladni, nem ugy mint valtoban.

2021. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!