Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék a szomszéd...

Hogy lehetnék a szomszéd Pistike? Hol találnék ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Hol találhatok olyanokat, akik inkább olcsón szeretnének nem a legminőséggibb megoldásokat?

Gondolok itt egy kisebb bemutatkozó weboldalra, esetleg cég logo felvarás, plakát készítés stb-t.

Tudom, mindennek megvan az ára, de a "szomszéd pistike 5 ezerért megcsinálja" akarok lenni.

Teljesen feketén, hobbiból suli mellett.

Azt olvastam, hogy az ilyen fillérrágó emberekre amúgy sincs szükségük a grafikusoknak/weboldal készítőknek.

Amihez értek az a Photoshop, Illustrator és Wordpress.

Mondjuk olyan munkát szívesen vállalnék, hogy van mondjuk egy régi vagy rajzolt logoja egy cégnek, vannak elképzelései és én meg digitalizálnám, jó minőségben vektorosan. Eddig leginkább kézzel készült rajzok digitalizálását csináltam.



2021. máj. 21. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindig ismerettségi körben csinálják, nem lehet csak így bekerülni. Pont attól szomszéd az a bizonyos pistike (nyilván nem szó szerint szomszéd) hogy máshonnan már ismerik. Szóval az ismerősi körben ajánld fel azoknak, akiről tudod hogy szüksége lehet rá esetleg.
2021. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Felmész pl. freelancer.com-ra, upwork.com-ra, regisztrálsz, és várod a verebeket, akik pont rád akarnak bízni valami projektet. A magyar "piacot" felejtsd el, az olyan icipici és szar, hogy nem fogsz megélni belőle, hacsak nem életed végéig kókányoló Pistike akarsz maradni. Magyar ügyfélnek eleve ha benyögném az óradíjam ($40/hr), hanyattfosná magát.
2021. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!