Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes 100 000 Ft-ot...

Mibe érdemes 100 000 Ft-ot befektetni?

Figyelt kérdés
Milyen könyveket érdemes ebben a témában olvasni?

2021. jún. 24. 14:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig a reseller-kedés éri meg, hogyha értesz pl. ruhákhoz ( az amúgy a legajánlottabb) vagy akár elektronikai eszközökhöz. Csak az a baj hogy ehhez sok idő kell, de ha jól csinálod akkor hamar meg tudod duplázni ezt az összeget.

Ez is egyfajta befektetés szerintem.

2021. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11

Ehhez nem kellenek engedélyek? Ha megpróbálom, mire kell figyelnem?


10

Nyelvtanfolyamra szerintem nincs szükségem, legalábbis nekem nem ér meg ennyi pénzt. Nagyrészt magamtól tanulok nyelveket.


Köszönöm mindenkinek a választ!

2021. jún. 26. 14:14
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

12

Igazából ezt úgy érdemes csinálni hogy pl Facebook market place-en vagy különböző csoportokban elkezdesz keresgélni, teszem azt ruhákat és hogyha találsz valamit jó áron megveszed és tovább adod mondjuk olyan 5-10 de akár 20 ezer forintos profittal, de van hogy többel is, hogyha nagyon jó ajánlatot fogsz ki. Érdemes először videókat nézni mondjuk a YouTube-on, de amúgy nézhetsz bárhol, a lényeg az hogy olyan videókat nézz amiben eredeti termékek címkét vagy sajátos jellemzőit mutatják be, elektronikai eszközökkel ugyan ez a helyzet. Engedély nem kell hozzá (tudtommal), csak négyen oda kell figyelni, mert hogyha kamu cuccot adnak el neked ( ami már velem is előfordult ) akkor nyilván senki sem foglya neked megtéríteni az estleges veszteséget.

2021. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*nagyon oda kell figyelni ( elírtam bocsi )
2021. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Ehhez nem kellenek engedélyek?"


Külön engedély nem, de adózni nyilván kell belőle. És az magánszemélyként nagyon kockázatos.

2021. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%
Btc
2021. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bitcoin
2021. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Tedd Safemoonba, aztán felejtsd el 3-4 évre. Lehet, hogy shitcoinnak tűnik, de profi csapat van mögötte, a közösség is nagyon erős és les saját bloklanc is. Tárca már hó végén kijön, persze tarthatod Trust Walletbe. Kockázatos, de ha bejön, ezen tényleg nagyot kaszálhatsz. Pont ideális az összeg is.

Nem írom ki, hogy nem tanácsadás, mert közgazdász vagyok, adhatok tanácsot :D

Ha kell segítség, hogy meg tudd venni, akkor írj privátot, természetesen ingyen segítek.

2021. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!