Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A binance-n hogy lehet vásárol...

A binance-n hogy lehet vásárolni cardano-t, és érdemes ebbe az altcoinba befektetni?

Figyelt kérdés
Előbb át kell tranfertálni usdt-re, vagy lehet közvetlen vásárolható bitcoinból?

2021. ápr. 12. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ne most vegyél ada-t szerintem. Az elmúlt 1-2 hétben fixen 1,1-1,2 körül volt, most 1,3. Vissza fog süllyedni nemsokára.
2021. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 köszönöm az infót.1 alá is süllyedhet? A binancen kívül létezik olyan hivatalos oldal ahol részletesen figyelemmel lehet kísérni az altcoinokat?
2021. ápr. 12. 11:25
 3/10 anonim ***** válasza:
1 alá nem hiszem, hogy mostanság menni fog.
2021. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem esni fog. En nem vennek
2021. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi a fsznak akarjátok lebeszélni róla? Jósok vagytok hogy le fog menni vagy mi a fsz

Ha venni akar vegyen

Hosszútávon jó befektetés


És igen lehet BTC ADA páron is venni

De én inkább USD-ért vennék


És tartsd hosszú távon

ha BNB elérte a 600$

ADA 5-8$ elfogja érni akár év végére

(Spekulálok, nem vagyok jós, de jó esély van rá)

2021. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utána néztem és lassan bekerül a legjobban közzé

Bnb-re konvertálni lehet vagy az is simán valutaként működik?

2021. ápr. 13. 15:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Így van, nagyon feltörekvő, én is ezért fektettem bele.
2021. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

„A binance-n hogy lehet vásárolni cardano-t, és érdemes ebbe az altcoinba befektetni?”


Az ADA-t az alábbi párok ellenében kereskedheted Binancen :

AUD,BNB,BRL,BTC,BUSD,ETH,EUR,GBP,RUB,TRY,TUSD,USDC,USDT ezek ellenében megveheted market áron, azonnal, de beállíthatsz egy limitet, hogy abban az esetben amikor az árfolyam teszem azt lemegy 1 dollárra megveszi. Ehhez persze letétbe teszi az ellenpárt és nem biztos, hogy lemegy egy alá vagy környékére, de némi tartalék pénzzel kihasználhatod azt ha még is.

Tehát akár közvetlen euróból is lehet venni.


Az ADA ilyen eséseknél is viszonylag szépen tartja magát, mert a tárcák nagyrésze stakeli, a tárcák nagyrésze holder.


„1 alá is süllyedhet? A binancen kívül létezik olyan hivatalos oldal ahol részletesen figyelemmel lehet kísérni az altcoinokat?”


Erre nem túl nagy az esély, de megeshet hogy rövid időre leszúr egy alá a mostani piaci viszonyok miatt, ha van limit buy beállítva és megveszed ilyenkor, pár percen órán belül, úgy is visszanéz általában 1 fölé. Aztán eladhatod egy részét és ezt a trükköt eljátszhatod újra és újra amíg a nagy játékosok játszadoznak egymással meg a kicsikkel.


A Binance egy tőzsde nem olyan oldal amin az Altokat figyelemmel lehet kísérni.

A Coinmarket cap vagy a coingecko sokkal jobb erre, ez utóbbit jobban ismerem, ott összeállíthatsz egyedi portfóliót és azokat külön is nézheted egy listában.


Komolyabb elemzésekhez pedig a TradingView amelyen a tőzsdéken elérhető kereskedési pároka grafikonját tudod nézegetni, abba bele tudsz rajzolni.


„Bnb-re konvertálni lehet vagy az is simán valutaként működik?”


A kérdést nem teljesen értem.

A Binancen tudod BNB ellen kereskedni. De egy saját lánccal rendelkező kriptovaluta. Ennek ellenére a Binancen ki lehet küldeni BSC láncra ott egy csomó Defi-on lehet stakelni is, De akkor küldéskor és a fogadó tárcában is a BSC láncot kell választani, BSC láncon lehet a Pancaken is kereskedni az ADA BSC-re csomagolt változatát, a BSC peg ADA token mögött ilyenkor valódi lekötött ADA van és ezért nagyjából egyezik az árfolyamuk.


Az ilyen módon becsomagolt ADA-t szinte tetszőleges páron kereskedheted a Pancake-n, de ezzel kiviszed a defi térbe ami sokkal kockázatosabb mint a centralizált tőzsdék.


Az ADA-t ha megveszed a Binancen, majd onnan a saját láncán tehát a cardano láncán ha kiküldöd mondjuk a Yoroi tárcádba és delegálod egy staking node-hoz, akkor nagyjából 5.5 % éves jutalomért a tárcádban marad és onnan bármikor elkölthető, elküldhető.

2021. máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vettem 1.3 árfolyamon. Most már 3$ fölött van.

Sose hallgass másra, főleg nem GYK-n. Itt is mindenki azt írta esni fog. Aztán hozott egy 3x.

2021. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most éppen igen. De még júniusban is volt amikor csak 1,09 volt.

Amúgy én nagyrészt egyet értek veled, én is vettem 1,2-1,3 környékén, most meg örülök mint majom a farkának.

2021. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!