Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Örököltemm 300.000.000Ft t...

Örököltemm 300.000.000Ft t mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

+a házat meg 1 lakast amibe most elek a lakast kiadtam havi 400.000Ft ert

meg orokoltem 2 autot abbol az egyiket eladtam 13.500.000Ft ért

. Most mit csináljak? (erröl az örökölt pénzröl nem tudtam)



2021. jún. 24. 19:14
 431/450 anonim ***** válasza:
78%
Kezeltesd maga egy elmeorvossal.
dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 432/450 anonim ***** válasza:
39%

"Kezeltesd maga egy elmeorvossal."


Pénze lett, nem elmebaja! Mégha futja is magánorvosra, miért kellene magát elmeorvossal kezeltetni?

dec. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 433/450 anonim ***** válasza:
88%
Pénze se lett, simán unatkozik.
dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 434/450 anonim ***** válasza:
15%

"Pénze se lett, simán unatkozik."

Honnan tudod?

Erre adott esetben lehet következketni, valószínűsíteni, de biztosan tudni nem.


Legviccesebb sztori, amikor ment egy autó típus körül valami vita (inkább lelkinyomorult magyarfrusztrált baszakvás) és én, mivel rendelkezem ilyennel, írtam tapasztalati adatokat. És itt a gyk-n mindenki ordas kamunak tartotta és nem hitte el, hogy van ilyenem. Röhögtem is rajtuk.

dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 435/450 anonim ***** válasza:
45%
Azért mert felváltva emelgeti ki egy iylen másik örököltem kérdéssel, illetve már egy adagot is töröltek, mind ugyanilyen volt, más összeggel, aztán folyamatosan emelgette ki.
dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 436/450 anonim ***** válasza:
41%
Úgy vélem, hogy ez is inkább feltevés, mint tény, hiszen nem látszik a nickje. Ugyanakkor a feltevés akkor is csak feltevés marad, ha biztosak vagyunk benne, ám nincs rá valós bizonyíték.
dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 437/450 anonim ***** válasza:
63%

Oké, akkor reálisan nézve szerinted akinek van 300 misije, az itt fogja megkérdezni, hogy mibe fektesse bele? Nem, az elmegy egy befektetési tanácsadóhoz pl, és pláne nem 2 éven keresztül arra vár, hogy itt kapja meg a választ rá.


Olyan mint mikor a közlekedésben valaki bedobja, hogy venne új Rollsot, S mercit és hasonlókat, ki mit gondol róla... Aki ilyen kategóriás autót akar venni az elmegy a szalonba, aztán tolják alá a tesztautókat....

dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 438/450 anonim ***** válasza:
63%
Na megint emelőt nyert.
dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 439/450 anonim ***** válasza:
66%
Én 1 milliárd eurót örököltem és 200 céget, 350 házat, több ezer autót, 150kg aranyat, 15 repülőgépet. Nem unatkozom.
dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 440/450 anonim ***** válasza:
74%
Oldd meg belőle, hogy valaki a kövi 24 órában ki tudja emelni a kérdést, na menni fog? :D
dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!