Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vissza lehet nyerni valaha a...

Vissza lehet nyerni valaha a sportfogadáson elbukott pénzt?

Figyelt kérdés

Kereken egymillió mínuszt sikerült összehoznom ez évben. Korábban is volt már néhány buktám, persze nem ekkora, és végül mindannyiszor sikerült visszahoznom, viszont most egy elég magas hegyet kell megmásznom.


Két javaslatot kaptam: Vagy fejezzem be végleg, vagy pedig türelmesen, apránként, kis összegekkel játsszak. Az a helyzet, hogy nem szeretném befejezni, mivel korábban volt alkalmam nagyobb összegeket leakasztani.


Ti mit javasoltok? Volt ilyenben részetek vagy esetleg bármi más befektetésben, amin nagyot buktatok?



2021. jún. 25. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Szállj ki, mielőtt még lejjebb csúszol.
2021. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Nem olyan egyszerű, és ha az ember markát olykor-olykor szép nagy zsíros összegek ütik, akkor aztán meg nehezebb erről lemondani. A mostani előtt 250.000 Ft volt a legnagyobb buktám 5 évvel ezelőtt, befektettem 100.000-et, ráálkoztam egy hétvégét, és az utolsó centig visszajött a pénzem. Most komolyan hagynom kéne, hogy ők nyerjenek?

Tudod, az a vicc, hogy év elején még ésszel játszottam, meghúztam egy határt, ami fölé nem megyek, aztán mégis engedtem a csábításnak, mondván, ez a szorzó erre a meccsre kész ajándék, országos egyes, aztán bumm. Az igazi szánalom meg az, hogy a Wimbledonra tett 300.000-et, amit Djokovic végső győzelmére tettem, azt is kivetttem és focira tettem, mondván, azzal kicsit még hozzá tudnék tenni, erre naná, hogy elvesztettem a meccsen a pénzt, így most se Wimbledon, se semmi.


De még egyszer köszönöm a tanácsod!

2021. jún. 25. 16:26
 3/13 A kérdező kommentje:
Rááldoztam*
2021. jún. 25. 16:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd abba, de ha bankroll management szerint játszol ezután és betartod szigorúan, akkor van esélyed rá hogy legalább 0-ra visszahozzad.

[link]

2021. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, elolvasom. Én speciel egy módszert látok arra, hogy mihamarabb egyenlítsek: százezrekkel alacsony 1,40-es, 1,50-es oddsstokra rámenni. Ebből lehetne építkezni. Kitűzök bizonyos határokat, hogy most nyerjek vissza először kétszázat, aztán jussak el ötszázig, és így tovább.
2021. jún. 25. 16:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Még egy tipp: ha nyersz egy nagyobb összeget, egy részét azonnal vedd ki ( mit tudom én 10-30%-át).
2021. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Irj ram, tudok segiteni, egy kivalo strategiara jottem ra, de nincs kedvem a vilagba kurtolni
2021. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Djoko pedig nagyon jó tipp 1,8-ért. Nekem is van rajta 2%.

Képezd magad, egymillió nagyon kevés pénz sportfogadói szemmel. Ha eljutsz egy megfelelő szintre, simán visszakeresed ezt az összeget.

2021. jún. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Profik 1,4-es odsokkal nem szórakoznak. 70+ %-os találati arány kell ahhoz is, hogy ne legyél mínuszban, nem hogy még egy milliót visszakeress. Ha még a bankroll managment is új neked, akkor tényleg hagyd az egészet vagy edukálódj még egy kicsit, mielőtt újra bele vágnál.
2021. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy a hetes megbaszhatja. Nem válaszol a privátra.
2021. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!