Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » XRP coin fog valaha sokat érni?

XRP coin fog valaha sokat érni?

Figyelt kérdés
2017-ben kezdett csak felmenni az ára, de azóta is nagyon olcsó, most is 1 euró alatt van, de párszor felment már 1 euró fölé az ára. Szerintetek most megérné venni belőle mondjuk 10-20 darabot aztán tartogatni évekig?
2021. jún. 14. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted van koztunk idoutazo?
2021. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azt vártam, hogy valaki pontosan mondja meg mi lesz vele. Én most kezdtem ezt az egész kriptovalutás dolgot, aki már tapasztaltabb és sok kriptovalutát látott, az lát benne lehetőséget?
2021. jún. 14. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
FIAT pénztől szinte bármi jobb befektetésnek. Bár nem vagyok egy XRP fan, viszont használni azt szeretem, nagyon gyors!
2021. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az nem tetszik csak az XRP-be, hogy mindig kivesz egy nagy összeget belőle a cég aztán rádobja a piacra minden hónapban.
2021. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En ripplet soha nem vennek, nekem mindenem btcbe van. Az a biztos. Lehet nem megy 2000 szazalekot a portfoliom reggeltol estig de nem is esik tul nagyokat. Ha hiszel benne rakd bele a penzed, ha nem akkor ne. Ilyen egyszeru. Arrol meg vagyok gyozodve hogy a bitcoin mindig az altok felett fog allni, arrol fogalmam sincs h melyik az az alt ami a kovi 7 napban 100 szazalekot emelkedik
2021. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem is esik tul nagyokat"


Május 12-től 19-ig jól aludtál?

2021. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 os nem tudom te mibe fektetsz es hogyan, de a hagyomanyos reszvenyek is ugy estek abban az idoszakban mint a fene. Bevallom nem voltam tul boldog, de jol bevasaroltam az eses utan, most meg mar az is ment 20 szazalekot.
2021. jún. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!