Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP Junior kártyával a számlán...

OTP Junior kártyával a számlán lévő teljes összeg levásárolható vagy kell hogy maradjon egy "biztonsági tartalék"?

Figyelt kérdés
Interneten próbáltam vásárolni, és egyszerűen nem engedte, mindig azt írta hogy a rendelést töröltük, lehet hogy hibás adatot adtam meg stb... Vásárlási limit nincs megadva, ez nem lehetett a gond, az adatok pedig helyesek voltak, legalább ötször próbálkoztam. Csak arra tudok gondolni, hogy mivel 100 forint sem maradt volna a számlán,ezért nem engedte hogy létrejöjjön a tranzakció. Lehet ez az oka, vagy valami más volt a gond?

2021. júl. 1. 20:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Közben az OTP Smartbank appban találtam olyat, hogy nincs megadva virtuális vásárlási limit, és az internetes biztonsági kódhoz nincs telefonszám hozzárendelve. Lehet hogy ezek miatt tiltva van az internetes vásárlás?
2021. júl. 1. 20:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még negatívba is mehettem annó, szóval nekem furcsa, hogy neked meg hagynak rajta 100 forintot.
2021. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs minimum összeg aminek maradnia kell
2021. júl. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy a pibe ne lenne minimum osszeg. Ha nincs folyoszamla hitelkereted akkor 0 a minimum, ha van akkor annak az osszege míniszban. Vagyis nem kell maradnia egy forintnak sem rajta. A havi es egyeb dijakkal a minimumod ala is bemehetsz. Tehat hiteleret nelkul az egyenleged lehet mínusz, de csak a ráterhelt koltsegekkel.



Es kérdezo, igen a telekod es teloszam hianya a baj. Allitsd be oket, plusz vasarlasi limitett es mukodni fog.

2021. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott, valóban a beállítások után működik minden. Köszi a válaszokat!
2021. júl. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!