Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kb mikor számíthatok visszajel...

Kb mikor számíthatok visszajelzésre az üzletvezetőtől?

Figyelt kérdés

Van egy bolt, ahol már májusban láttam, hogy eladót keresnek. Akkor érettségiztem, ezért nem akkor jelentkeztem, hanem most a napokban. Csak személyesen lehetett leadni az önéletrajzot. Mit gondoltok, milyen tapasztalataitok vannak azzal kapcsolatban, ha ilyen régóta hirdetnek egy állást? Általában mikor szoktak szólni, ha szeretnének behívni állásinterjúra?

(Kérlek, ha valami esetleg evidens lenne, csak én nem tudom a tapasztalat hiánya miatt, akkor ne essetek nekem, mert pályakezdő vagyok és ezért kérdezek.)



2021. júl. 6. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár nap.
2021. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha jó az önéletrajzod, vagy lány vagy és jól nézel ki visszahívnak pár napon belül.

ha nem annyira ütős 1-2 hét

ha 1 hónap után sem hívnak felejtős.

2021. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!