Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem kaptam visszajelzést?

Nem kaptam visszajelzést?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó kategória-e, nem használom a gyk-t.

Rendeltem egy cipőt a hlfshoes.com-ról. Nem kellett regisztrálni, ilyen vendégfiókkal vettem. Az email címet ettől függetlenül meg kellett adni. Nos sem SMS-t, sem Emailt nem kaptam. Viszont a pénzt levonták a kártyámról. (Zárolva van, ezt sem tudom teljesen, hogy mit jelent, nem szomtam online vásárolni.)

Rossz email címet adtam volna meg?



#rendelés #Hlfshoes
2021. febr. 25. 10:52
 1/2 anonim válasza:

Keresd fel oket a kapcsolati adataiknal telefonon, vagy emailen. Lehet hogy kamuceg, kamuweblap, most nem neztem utana, de en nem ismerem es nonamenek hangzik.


A zarolas azt jelenti, hogy az adott penzzel mar nem tudsz rendelkezni, de még nem kuldtek at a másik fel bankszamlajara, tehat ha kamu es atvertek, akkor amig a zarolas tart, a bankod addig tudja kezelni es feloldani a zarolast es nem atkuldeni nekik. Onnan tudod, hogy lejart a zarolas es atkuldtek a penzt, hogy eltunik a zarolt tetel es levonodik a penz. Szoval a zarolas idotartama altalanan sok ido, pl 1 hónap, de az nem azt jelenti hogy akkor fogjak levonni, hanem hogy az alatt barmikor megtortenhet, ha 2p mulva akkor 2p mulva fog.


Nezz utana, hogy a weboldal kamu-e, van e facebook oldala, mik a velemenyek rola, vannak e frisd posztok, van e insta stb, emailcimuk valos e, valaszolnak e par napon belul, hivni tudod-e ha van telszamuk magyar, ha semmi infod nincs meg angolul meg mindig rakereshetsz hogy SCAM oldal-e, vagy hogy truthworthy (megbizhato)-e az adott oldal es ha mast nem angolul olvashatsz rola velemenyeket, ha vannak.


Egyebkent rendelesrol es kufizetesrol mindig kell kapni tajekoztato emailt, ha smst nem is feltetlenul. De ertem, hogy sokan nem akarnak regisztralni, viszont jobb regisztralni, mert akkor arrol is kaptal volna emailt, ha valid, es most lenne egy fiokod, amiben ellenorizni tudod a rendeleseid vagy nyomon kovetni, igy meg email hijjan nincs.

Az hogy rossz emailt adtal-e meg, csak te tudod ra a valaszt, mi nem, hogy ezert nem kaptad-e meg. Neked kell figyelmesen kitolteni, atnezni a dolgokat, senki mas utolag nem tudja, maximum a ceg, ha el tudod oket érni.


24/F

2021. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Regisztráltam, kaptam emailt. Telefonáltam is velük, hogy van-e az a cipő, amit néztem. Szóval jónak tűnik. Max rossz emailt adtam meg.
2021. febr. 25. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!