Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utánvéttel szeretnék egy...

Utánvéttel szeretnék egy csomagot feladni, mi a menete, hogyan kapom meg a termékért a pénzt és hogyan kell becsomagolni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig foxpostot vagy sima levelet adtam fel, de eladnék egy értékesebb dolgot és tartok tőle, hogy az ki lesz fizetve. Mennyire megbízható ez? Egyáltalán hogy tudom úgy becsomagolni, hogy ne károsodjon. A postán mindig látom hogy már becsomagolt dobozokat visznek oda, de azokat honnan szerzik, meg a papírdarabokat amiket beletesznek, hogy mondjuk ne törjön.Tudom hülyén hangzik, de akkor sem értem.

2021. júl. 7. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
posta.hu weboldalon elolvashatod.
2021. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mennyire megbízható ez?" Teljesen. Ha nem vész el űtközben.

"Egyáltalán hogy tudom úgy becsomagolni, hogy ne károsodjon." Erre nincs recept, neked kell jól becsomagolnod.

"de azokat honnan szerzik" papír-írószer vagy posta.

2021. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!