Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson hogy adjam el...

Jófogáson hogy adjam el gyorsan az cuccaimat?

Figyelt kérdés
Úgy 2-3 hét alatt

#Jófogás,pénz,eladó
2021. júl. 10. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudod befolyásolni a keresletet, ha a kínálat kedvező: olcsóbban, áron alul hirdetsz. Minél sürgősebb, annál jobban.
2021. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 leírta nagy titkot, olcsóbban kell adni azt a valamilyen cuccot, mint más adja a hasonló cuccot
2021. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagyon nem mindegy mit árulsz és hol, van amit ingyen sem visznek el ennyi idő alatt. És nem csak a "szemétre" gondolok itt, én pl. egy régi (de csak pont annyira régi hogy még nem az egyre növekvő értékű retró/veterán/antik ki hogy hívja korú) biciklit tettem fel ingyen, igaz foglalkozós állapotban de közel nem menthetetlen. És nem tolongtak érte, ingyen sem.

Általánosságban persze az alacsony ár sokat gyorsít az eladáson, de az hogy konkrétan milyen áruról van szó rengeteget számít.

2021. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Ott leginkább sehogy. Facebook Marketplace-n sokkal gyorsabban elviszik a dolgokat.
2021. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy van erre bevált recept, hacsak nem viszed le nagyon az árat. Szerintem tedd fel vaterára is, akkor gyorsabban el fog menni.
2021. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!