Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A posta hogy fogadja be az...

A posta hogy fogadja be az aprót én nekem kell otthon berolnizni és ha igen akkor hogy hogy elfogadják, vagy ott kell venni valamit és abba?

Figyelt kérdés
Van egy kicsi malacperselyem otthon ami már olyannyira tele lett ötforintosokkal hogy nem lehet mit kezdeni vele és ma már bedobni se tudta a további hármat. Gondoltam beviszem a postára és beváltom. Csak nem tudom hogy az jó e hogy én otthon berolnizom vagy hogy hogy kell hogy bevegyék. Segítsetek pls mert teli vagyok aprópénzzel xd

2021. júl. 12. 18:53
 1/3 BlackSword ***** válasza:
A posta is csak egy rolni erejéig vált ingyen... az 5 ft-os érménél 50db/250 ft...
2021. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Automata pénztáraknál kezdd el elszórni.
2021. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem hát akkor majd meglátom de minden esetre köszönöm a gyors válaszokat és legközelebb nem hagyom hogy felhalmozódjon :)
2021. júl. 14. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!