Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy a nagy...

Hogy lehet az hogy a nagy meleg ellenére a víz árfolyama az elmúlt 3 és az elmúlt hónapban is végig csökkent? Miközben a napi fogyasztás 10 meg 17óra között a 6szorosára ugrik minden nap?

Figyelt kérdés
[link]
2021. júl. 28. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ennek mi köze van magához a vízhez...?? A részvények árfolyama természetszerűleg folyamatosan változik...

Ők meghatározó szereplői lennének a mo-i vízellátásnak...????

Kötve hiszem!

2021. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tom józan paraszt ésszel azt gondolná az ember hogy amikor meleg van és növekszik a víz fogyasztás tehát a kereslet az emeli a részvények árát is de úgy látszik köszönő viszonyba nincsenek!
2021. júl. 28. 20:04
 3/14 A kérdező kommentje:
Meg hát a nagy melegben a víz is jobban párolog nem szóval emelkedik a fogyasztás? Ez miért nem hat ki a részvények árára? Mi befolyásolja ilyenkor a víz árfolyamát?
2021. júl. 28. 20:13
 4/14 anonim ***** válasza:

Leírtam!

Nem ök a meghatározó szereplők a lakosság vìzellátásában!

2021. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Figyelmen kívül hagytad a többi kérdésem! Nem adtál magyarázó jelegű választ abból amit mondtál hogyan kéne meg értsem?
2021. júl. 28. 22:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Jézusgyerele....

Remélem nem vagy részvénytulajdonos.... inkább ülj vissza az iskolába.


Ez amit linkelgetsz nem a "víz árfolyam" hanem egy krva cég részványárfolyama.

Tudod mi a különbség a kettő között??

2021. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mind a két válaszomban a részvények áráról beszélek te érted szándékosan félre!



2/6 A kérdező kommentje:

Nem tom józan paraszt ésszel azt gondolná az ember hogy amikor meleg van és növekszik a víz fogyasztás tehát a kereslet az emeli a részvények árát is de úgy látszik köszönő viszonyba nincsenek!

tegnap 20:04

3/6 A kérdező kommentje:

Meg hát a nagy melegben a víz is jobban párolog nem szóval emelkedik a fogyasztás? Ez miért nem hat ki a részvények árára? Mi befolyásolja ilyenkor a víz árfolyamát?

2021. júl. 29. 00:49
 8/14 anonim ***** válasza:
De ez NEM A "VÍZ" ÁRFOLYAMA
2021. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó van na! Azt hittem ilyenkor a részvény ára is emelkedik! Azt mi mozgatja most mért megy lefele?
2021. júl. 29. 03:12
 10/14 anonim ***** válasza:
#6: már én is próbáltam magyarázni neki tegnap, de hasztalan volt... :_D
2021. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!