Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi esely van arra, hogy...

Mennyi esely van arra, hogy atvernek eloreutalas eseten?

Figyelt kérdés

Talaltam egy tok jo cipot, az elado szerint alig volt a laban, ez latszik is. Viszont az a markaju cipo ujonnan kb 25-30000ft kozott mozog. O 6000+postakoltsegert arulja. Elmondasa szerint nagyon sok adas-vetelt rendezett mar igy, meg van sajat csoportja is. De nem bizik az utanvetelbe, mert honnan tudna, hogy atveszem-e (ez teljesen jogos felvetes). Szemelyesen nem tudnam megvenni, mert kb 60kmre van tolem.

Kuldott tobb kepet is, ami a hirdetesben nem szerepel. De en megis kicsit ockodom ettol. Vasaroltam mar eloreutalassal, akkor megerkezett amit rendeltem, szinten maganszemelytol.

Viszont parom tuti lecseszne, ha behuzna az illeto. De nagyon tetszik a cipo, alkalmi vetel lenne.

Profiljat megnezve nem tunik olyannak, aki raszorul parezer forintra. De sok parezer mar azert nem keves. Probaltam utananezni, de nem talaltam rola negativ infot. Pozitivat se. Meg annyit mondott, hogy miutan utaltam irjam le neki a cimem es egy nap mulva hozna a postas.


Ti utalnatok erte?


2021. aug. 1. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha ennyire nem bíztok egymásban, akkor utald előre a postaköltség+utánvét árát, ő meg adja fel utánvéttel. Így neki nincs kockázat, hogy átveszed-e, te meg max a postaköltséget bukod ha átverne.
2021. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Aki át akar verni, utánvéttel is át tud. Abba a dobozba egy féltéglát is tehet, úgyis csak a futár távozása után derül ki. Akkor meg már esélytelen, hogy bebizonyítsd az igazadat.
2021. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben elutaznék 60 km-re ha az időm engedi.
2021. aug. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Pontosan, csatlakozom 1-eshez:

utánvéttel kérd, az eladó jogosan fél attól, hogy nem veszed át és akkor bukja a postaköltséget.

Ha elutalod előre a postaköltség + utánvét árát, akkor az eladónak nincs vesztesége akkor sem, ha nem veszed át, az átvételkor pedig kifizeted a cipő árát.

Amúgy 60 km nem egy olyan nagy távolság, hogy ha ennyire kedvező a cipő ára, akkor ne lehetne rászánni az oda-vissza utat - még ez is megoldás lehet, és akkor esetleg fel is tudod próbálni.

2021. aug. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azért a 6000 forintért vennék egy új cipőt.

Ugyanis a cipőnél úgy van, hogy maga a cipő 6-10 ezer, a Nike logó rajta meg 25 ezer.

2021. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!