Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes megvennem a vályogház...

Érdemes megvennem a vályogház másik felét a tesómtól? Bôvebben lenn.

Figyelt kérdés
Amikor édesanyám elhunyt, 1/2-1/2 arányban örököltük a telket, ingatlant és a gazdasági épületeket. A vályogháznak rogyadozik a teteje, kissé süllyed, van mit festeni is rajta. Érdemes megvennem a másik felét, vagy inkább simán gyűjtsek sajátra és ezt hagyjam az enyészetnek?

2021. aug. 3. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ezt ennyi alapján a kutya nem fogja neked megmondani.
2021. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Azt te tudod, hogy hol akarsz élni. Ha a vályogházban, vedd meg, ha máshol, akkor adjátok el mielőtt összedől.
2021. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

"vályogháznak rogyadozik a teteje, kissé süllyed, van mit festeni is rajta"


A betegnek le kell vágni a lábát, stroke-ja volt, és a haját is meg kéne mosni :D


Komolyra fordítva én eladnám, mert nem szerencsétlenkednék vályoggal, de ahogy #1 írta, ezt helyetted nem tudjuk eldönteni, pláne nem ennyi információból.

2021. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
80%
Költözz be, amíg a másikra gyűjtesz, aztán közben meglátod, milyen az élet egy vályogban. Én pl semmiért nem cserélném el, pedig az elmúlt 60+ évben szinte inden falazatú házban laktam már. Más meg a világ kincséért se költözne vályogba. Szóval próbáld ki, mielőtt bármit döntesz.
2021. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyukád mit mondana neked erre az ötletedre?


Na ez a válasz. Ezt gondolt át éy az alapján cselekedj

2021. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!