Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaszinókban szoktak még...

Kaszinókban szoktak még manapság mágnessel trükközni a rulettasztaloknál?

Figyelt kérdés
Úgy hogy az emeletről lesik, hogy mire tettek, aztán leszólnak csövön a pincébe és az alá a szám alá teszik a mágnest, amit ki akarnak pörgetni. Ezt még szokták csinálni?

2021. aug. 4. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Nincs értelme. Ezek a játékok mindegyike az emberi kapzsiságon alapszik.


Hiába nyer valaki sok százezret vagy milliót, hosszú távon szépen visszabukja az ember mindet, vagy annál is többet.

Vagy a másik véglet, nem bírja feldolgozni, hogy bukott és vissza akarja nyerni, és egyre nagyobb lesz a minusz.


Nincs értelme trükközni, a kaszinó mindig nyer.


(Mai világban az “emelet” a sokszáz kamerát és mikrofont jelenti, amivel tele a hely, és szobából felügyelik a játékot.

Viszont ezeket nem csalásra használják, hanem a csalni próbáló játékosokat szűrik ki, vagy az esetleges kétes helyzeteket nézik vissza)

Például nekem egyszer volt tét a nyerő számon, de le lett húzva. Szóltam érte, visszanézték és kifizettek. Illetve olyan is volt, hogy egy másik játékos tette arrébb a zsetonom. Láttam már olyat is, hogy valaki a golyó megállása után tette fel a számra a zsetonjait, bár itt nem kellett kamera, a dealer kiszúrta és lepöckölte a zsetonokat)


6 évig játszottam, már felhagytam vele szerencsére. Akkor kezdtem bele, amikor nagyon jól kerestem. Heti 2-3 nap munkám volt és 80-100 ezer ft-ott kerestem nettoban.

Jó érzés volt játszani és sokszor nyertem is 100-200 ezreket, viszont többször buktam.

Majd eladósodott a munkahelyem és megszűnt, pénzem éppen nem volt sok és a maradék félretett 1 milliómból akrtam nyerni kicsit.

Mind elment..

Majd összeszámoltam, hogy kb 2 év alatt 3 millió ft ment el játékra. Legnagyobb nyereményem kb 400 ezer ft volt 2 napon belül, de akármennyi jött be, idővel mind vissza is ment.


Majd volt egy szerencsés időszakom, 20-30 ezer ft-ból felmentem napok alatt 1 millió fölé, majd befogtam egy számot maximális téttel, 50.000ft-tal. Aznap este 2,2 millióval mentem haza és otthon is volt 1 millióm.


Itt kb visszanyertem majdnem mindent, viszont vérszemet kaptam, azt hittem sok sok milliót össze fogok szedni továbbra is.


2 hónap alatt ledaráltam 2,5 milliót, ekkor tiltattam ki magam minden online és élő kaszinóból is.

Nagyon nehéz volt feldolgozni, hogy elment ennyi pénz, most meg napi 15-20 ezer ft-ért keményen dolgozok.


Azt is tapasztaltam magamon a tiltás előtt, hogy nem szabad elkezdenem semmilyen tétben játszani, mert bukás esetén nem tudom abbahagyni a játékot és addig játszok, amíg nem nullázom a zsebem tartalmát.


Így bele sem kezdek már régóta semmilyen játékba.

2021. aug. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem volt ilyen, nem is kivitelezhető. Filmekben igen, de a valóságban nem. De ha már fantáziálsz: nem egyszerűbb elektromágnest tenni minden szám alá?
2021. aug. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nincs szükség rá, mert matematikailag úgy is elbukod a pénzed.
2021. aug. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
nem
2021. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!