Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez a fizetési mód hogy működik?

Ez a fizetési mód hogy működik?

Figyelt kérdés
SZÉP kártyával fizetnék ételrendelést. Azt írják, hogy OTP SZÉP Kártya by Bigfish. Ez hogy működik? Regisztrálnom kell valahol vagy beírni a kártya adatait?
2021. aug. 7. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beírod a kártyád adatait, mint egy sima bankkártyájét. Viszont figyelj oda, mert sok helyen csak OTP szép kártyát fogadnak el.
2021. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen oylan mint barmi mas kartyas fizetes. A bigfish csak egy szolgaltato
2021. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor most regisztrálnom kell erre a Bigfish oldalra?
2021. aug. 7. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell regisztrálnod.

Például én az ételfutárnak a K&H bank közvetítésével fizetek (ez az ő pénzügyi szolgáltatójuk), pedig semmi közöm ahhoz a bankhoz; a folyószámlám (és értelemszerűen a bankkártyám is) Erste bankos.

Vagy a Magyar Telekomnál az OTP SimplePay-en keresztül fizetek (őket választotta a Telekom), pedig, mint írtam, Erstés vagyok.

Van külföldi szolgáltatónál előfizetésem, azt pedig egy amerikai pénzügyi szolgáltatón keresztül tudom fizetni, ők őket választották.


(Ha egy boltban fizetsz bankkártyával, a kapott nyugtán láthatod, hogy sokféle bank van; kinek melyikkel van szerződése a POS terminálra. A bankok jó részéhez semmi közöd, hacsak nem vagy ugyanannál a banknál.)

2021. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!