Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valóban lusta munkakerülő az...

Valóban lusta munkakerülő az aki nem dolgozik mert idős hozzátartozót ápol?

Figyelt kérdés
Tényleg lusta munkakerülő lenne az aki idős hozzátartozót (90 év felettit) ápol szinte 24 órában igy nem dolgozik? Ritkán mondjuk kéthavonta vagy negyed/félévente egy alkalommal igénybe vesz fizetett segítséget a háztartás (nagytakarítás)/kert rendezésében amit maga nem tud megcsinálni.
2021. aug. 10. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Miből él, ha nincs munkahelye?

Az idős hozzátartozó fizet neki?

Valamiből csak állnod kell a saját otthonod rezsijét,

öltözködést, étkezést, stb.

Az idős, beteg ember 24 órás ápolása komoly munka, amúgy, ha az ember tisztességesen csinálja. Nem csak őt kell ellátni, hanem a háztartását is.

2021. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs saját otthonom mert vele élek igy a háztartást is ellátóm. Munkahelyem nincs mert nem tudnék munkát vállalni igy. Napi 2-3 szabad órám van.

Fizetésem nincs az ő jövedelméből éltem/élek (nagymamám).

Tényleg munkakerülő, lusta, eltartott lennék ezek után? Pedig nagyon sokat dolgozom és dolgoztam mellette.

2021. aug. 10. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Eltartasi szerzodessel lazan el lehet igy apolgatni idoseket
2021. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem, de mások véleményét le kell szarni ezt már megtanultam az életben. Nekem is van olyan rokonom akinek életében nem volt munkája de azért mindenkit meg szól ez se dolgozik az se. Az is egy lusta szar amazis. Az se jó semmire. Ilyenek.
2021. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bármit teszel az úgysem jó, ezért kell le szarni az emberek véleményét. Esetleg az tetszik nekik ha szenvedsz. Ezt is megfigyeltem. Akkor szuper vagy.
2021. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem igen.

Mivel az ilyen idős sem akar mások terhére lenni, jobban szeretnek bevonulni inkább otthonba.

Főleg ilyen korú személy.


Egyik öreg sem várja el tőlünk, hogy ápoljuk őket magunkat keseritve..

Azok szeretik ezt csinálni, ahol a nyugdíjas kap ezer eurót.

2021. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ápolási díjat lehet kérni
2021. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!