Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressről mostanában kb....

Aliexpressről mostanában kb. mennyi idő alatt jönnek meg a cuccok?

Figyelt kérdés
Esküvői dekorációkat rendelnénk.

2021. aug. 10. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Ahol megrendeltétek oda volt írva... általában 20-30 nap de eltérő lehet


Viszont figyelj oda h mostmár mindent elvámolnak ami a gyakorlatban azt jelenti h a Posta bebúrja és van h nem küldenek emailt vagy levelet... szóval még te hívogasd a vámhatóságot... pár dolláros összegekről beszélünk.. és mikor elküldöd őket a fenébe és perrel fenyegetd meg, még van pofájuk azt mondani h mivel mindent megvámolnak nagyon sok lett a munkájuk.. most sajnáljam őket? Ők olyan kapzsik hogy még a fél dolláros szöget is meg akarják sarcolni


Na ezt csak azért írtam ide mert ha esküvőről van szó akkor sokkal kényesebb téma ha nem érkezik meg...

2021. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Az aliexpress továbbra is egy hirdetési oldal, ahol gyakorlatilag a világ bármelyik országából hirdetnek, és nem egy konkrét áruház.
2021. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A magyar posta éppen most fullad bele a tételes vámeljárásokba.

A kínai honlap nyomkövetője szerint az egyik csomagom hetek óta a magyar postaközpontban van.

2021. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A csomagok kézbesítési idejéről nem az Ali tehet. Általában pár napon max 2 héten belül Magyarországra kerül a csomag, aztán a logisztikai központban üdül akár heteket, sőt hónapokat. Esküvői dekor esetén én fél évvel előbb megrendelném, hogy tutira minden ideérjen. Volt, hogy karácsonyi dekort rendeltem október elején és januárban jött meg...
2021. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!