Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoin bányászok!Ti hogyan...

Bitcoin bányászok!Ti hogyan bányásztok ki az bitcoint?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy kell bányászni bitcoint?(pls,ártatlan kérdés,ne oltasok széjjel)

2021. aug. 11. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Milyen szeméttel? Úgyanúgy ott van a legeleső találaton, ha azt írod be. Nem a víz a hibás, ha nem tudsz úszni. Szerintem ne égesd magad tovább, mert láthatóan funkcionális analfabéta vagy.
2021. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

12

Avagy te analfabéta.

Ha mondom,akkor kár mondani ilyen értetlennek.

Most ugráljam meg tapoljam el hogy nem adja ki.

Na,akkor beírtam hogy "hogyan szerezzek bitcoint?":

[link]

[link]

Pár volt az példa,de inkább ne is veszekedjünk

2021. aug. 12. 10:41
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a legelső találat, ha azt írod be, amit mondtál hogy beírtad. Rendkívül bonyolult volt. Volt vagy 10 másodperc mire eljutottam oda. Hosszú idő.


Magyarországon minden negyedik ember funkcionális analfabéta. Sajnos közéjük tartozol te is. Ez lehet az elcseszett oktatási rendszer hibája is, nem tudom.

2021. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mármint, ha azt írod be, hogy "hogy kell bitcoin-t bányászni", amit állítólag először beírtál.
2021. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!