Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történhetett a jófogáson?

Mi történhetett a jófogáson?

Figyelt kérdés

Tegnap kiválasztottam egy terméket. Volt olyan opció, hogy szállítással kérem. Beírtam az adatokat, kiválasztottam a fox post autómatát. A végén jött egy e-mal:


“A kérelmet elküldtük az eladónak, hamarosan újabb e-mailben értesítünk arról, hogy elfogadta-e az igénylésed, ha ez megtörténik, a szállítási folyamat automatikusan elindul, melyről külön e-mailben fogunk értesíteni. Az 1499 Ft-os szállítási díjjal emelt utánvét összegét bankkártyával tudod majd kifizetni az automatánál.”


De semmilyen értesítés nem jött. A terméket törölték. A jófogás fiókomban a “rendeléseim” pontban látszik a termék, de ha rányomok, azt írja, a terméket törölték. Már nem lehet a képeket se megnézni. Akkor most mi van? Keressek mást? Nehogy megrendelek mást és ezt meg kiküldik. De ha már nem eladó, akkor miért nem ír valamit az eladó?



2021. aug. 14. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű közben eladta az eladó másnak a terméket.
2021. aug. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor nem lehetne egy üzenetet küldeni, hogy már nincs meg?
2021. aug. 14. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki képes rá
2021. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a helyzet megoldása? Velem is ez történt most… Felhívtad az eladót? Asszem legközelebb maradok a vateránál, jófogáson mindig van valami furcsaság.
2021. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Telefonszám nem volt megadva. De üzenetet se tudtam már írni, mert nem nyitotta meg a hirdetést. Az eladó nevét meg nem jegyeztem meg. Szerintem eladta, csak ottfelejttethette a hirdetést. De pontosat nem tudok.
2021. szept. 21. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!