Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi ez, valami piramisjáték? A...

Mi ez, valami piramisjáték? A Tesla vezérre ez eddig nem volt azért jellemző.

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 18. 15:06
 1/6 anonim válasza:

Elon Musk a leggazdagabb vállalkozóként úgy játszadozik a kriptovalutákkal mint 6 éves a társasjátékkal, annak ellenére hogy ez azért bonyolultabb, mint ahogy elsőre tűnik. A kérdés már csak az, hogy mikor bukik bele...


Mondjuk én egyedül a Teslát féltem, mert ha Elon Musk hirtelen hajléktalanra szegényedik (amire mondjuk kevés esélyt látok de sose lehet tudni), akkor a Teslának (mint ő is megmondta) lőttek, márpedig én személy szerint nagyon kíváncsi vagyok a Model 2-re. Mondjuk belegondolva szerintem még a gyerekeinek se kell dolgoznia annyi pénze van, nem hogy még ő lesz hajléktalan...

2021. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:

Nem látom, hol volna ebben nagy veszteségi kockázat a Tesla részére.

Ez éppen egy minimális beruházású alap, ami tényleg produkálhat extra bevételt kisembereknek.

Természetesen szerencsejáték-függő irányultságú emberek itt is elbukhatják mindenüket, ha hülyék.

Arra a célra bármi jó, amibe pénzt lehet tenni.

2021. aug. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a linknek SEMMI köze sincs Elon Muskhoz.


Valaki kitalált egy piramisjátékot és kamunak beírta hogy Elon Musk hátha valaki ezt beveszi.

2021. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:
79%

Utánamásztam, a BitcoinProfit egy létező és nem csalásnak minősülő kripto-trade lehetőség.

[link]


De a Teslával reklámozás egy kamu.


A tesla tényleg "tőzsdézik" bitcoinnal is, de ennek a kripto-trade appnak semmi köze hozzájuk.

A linkelt cikk egy reklámcsalás.

2021. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én azt olvastam hogy hagyja hogy elutald nekik a pénzt (deposit), de kivenni (withdrawal) már nem hagyja.


Ha valaki kipróbálta, kíváncsi vagyok a tapasztalataira.

2021. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SIDLER22 ***** válasza:
Közösségi finanszírozásból (aki kíváncsi rá) össze kell dobni 5 forintot és felrakni.
2021. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!