Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan vállalkozás...

Létezik olyan vállalkozás itthon, ami kérésre gyárt posztereket?

Figyelt kérdés
Elnézést ha rossz kategória, nem találtam jobbat. Szóval az érdekelne, van-e itthon olyan cég, aki azzal (is) foglalkozik, hogy ha elküldök nekik bizonyos képeket (pl. filmes fotókat vagy családi fotókat vagy kocsis képeket stb.) akkor azokból csinál nekem A3 vagy A4 méretben posztert és elküldi nekem (természetesen miután fizetek előre)?

2021. aug. 18. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt gyakorlatilag bármelyik nyomda (de inkább kisebbek) megcsinálja neked.
2021. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kismillió ilyen cég van.
2021. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Látom jó drágán mérik, lehet egy otthoni nyomtató hosszabb távon gazdaságosabb...

Amúgy még egy kérdés: jogvédett tartalmakat (pl. filmes poszterek) is kinyomtatnak? Tehát ha pl. letöltök egy Darth Vaderes vagy Vasemberes háttérképet, és azt kérem, azt is kinyomtatják nekem? (Csak példának írtam) Vagy jogvédett dolgokkal nem foglalkoznak, csak sajáttal?

2021. aug. 18. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:

"Látom jó drágán mérik, lehet egy otthoni nyomtató hosszabb távon gazdaságosabb..."


Ez nem csak a poszterre, hanem megfelelően nagy tételben konkrétan mindenre igaz.

2021. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!