Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kripto cserélés lehetséges...

Kripto cserélés lehetséges kis tőkével? Bővebb információ lent

Figyelt kérdés
Több kriptóm is van amit holdolás céljából vettem nyilván hozzájuk nem szeretnék nyúlni 2-3 éven belül.Elkezdtem tradelni viszont ~15dollárom van. Tesztelgettem 2-3 napja, főként btct vettem, de hiába vettem meg alacsonyan és adtam el mikor 500$-al többet ért a 15usd értékü bitcoinom nyilván pár centet hozott a konyhára amiből ha lejön az adó kb 0-n vagyok. Az lenne a kérdésem hogy el lehet-e kezdeni ezt valahogy kis tőkével és ha igen, hogyan?

#kistőke
2021. aug. 18. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a nagy kriptósok le fognak pontozni, de ilyen kis pénzzel érdemes az újonnan induló altcoinok felé nézelődni. Könnyen lehet bennük 10x, 50x vagy akár 100x is. Keresni kell egy felkapott coint, ami hamarosan indulni fog, telegramon vagy instagramon, de azért nézz utána, hogy normális csapat, weboldal, white paper, közösség legyen mögötte. Ha induláskor beszállsz, és utána néztél előtte, hogy nem átverés, szinte garantált a minimum 10x profit.
2021. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kieg.: sokan csinálják ezt, ezért sose hagyd napokat benne a pénzed, sokszor elég 10-20 perc is, mert amikor sokan egyszerre kiveszik a pénzüket belőle, (márpedig miért ne vennék, ha meg tízszerezték) azonnal zuhan is lefele az ára.
2021. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%
Az egész egy jó nagy baromság hülyéknek.
2021. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!