Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gáz lenne minden csomagnál...

Gáz lenne minden csomagnál eljátszanom ezt a csomagszállító cég ügyfélszolgálatánál? (több lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy oldal, amiről imádok rendelni, és maga a futárcég aki szállít is nagyon gyors és jó. Mindig pozitív tapasztalataim voltak velük.

Azonban ez az oldal, ahonnan rendelek nem adja át az e-mail címemet a futárnak, csupán a telefonszámom és szállítási címem, ennek okán sose tudom mikor jön a futár, csak aznap amikor hív, hogy itt van.


Múltkor ez pont olyan időpontra is esett, amikor nyaraltam (persze jogos lenne a kérdés, hogy miért nyaralási időpontra rendeltem, de egyébként külföldi oldalról van szó, és álmomban sem hittem volna, hogy 3 munkanap alatt észak-Európából ideérne csomag, alapból 2 hetes szállítási időintervallum van megadva). Szóval ekkor írtam az ügyfélszolgálatnak és átirányítottam a rendelést a depojukba, ami amúgy sincs messze tőlem. Azonban ezt nem teszik meg automatikusan, hanem kifejezetten előre kell szóljak, hogy még igényt tartok a csomagra.


Megint rendeltem, de lévén, hogy a futár általában mindig 8-9 óra között jön hozzám, szinte esélyem sem lesz az elkövetkező időszakban átvenni, mert hivatalosan is vége lett nálunk a home office-nak. Gáz lenne, ha minden alkalommal, mikor rendelek, akkor az ügyfélszolgálatnak e-mailt írnék, és átirányíttatnám a depojukba? Egyébként a futárcégnek nagyon jó rendszerük van, de így, hogy a webshop nem adja át az e-mail címem, nem kapok olyan levelet, ahol módosítani tudnék kiszállítási dátumot, vagy alapból tudnám csomagpontra küldeni.



2021. aug. 19. 07:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként főleg amiatt érdeklődök, hogy ez gáz-e, mert félek, hogy sok kellemetlenséget okozok ezzel a csomagszállító cégnek.
2021. aug. 19. 07:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy a munkahelyedre rendeld a csomagot?
2021. aug. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, rendeld a munkahelyedre, vagy a feladóval egyeztess.
2021. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, munkahelyre nem rendelhetem.

Illetve feladóval sem tudok egyeztetni, hisz egy hatalmas webshopról van szó, akár 10-20 ezer rendeléssel naponta.

2021. aug. 19. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!