Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő akkor, hogyha...

Mi a teendő akkor, hogyha benyújtottam online egy tartózkodási helyre vonatkozó kérelmet, 8 napot írtak, eltelt 10 nap és még semmilyen értesítést nem kaptam?!

Figyelt kérdés
Próbáltam kb 20x felhívni a szóban forgó kormányablakot, akikhez a benyújtást megtettem, de persze nem veszik fel a telefont. Hívtam a 1818-at, érdemben ott sem tudtak segíteni. Elmenni személyesen majd csak jövőhét szerdán tudok, de pont amiatt választottam az online megoldást, hogy ne kelljen órákig ott ülnöm (mert időpont nincs) illetve mint megtudtam, nem is biztos, hogy tudnak addig segíteni,míg online folyamatban van a kérelmem, szóval lehet ha elmegyek feleslegesen fogok menni... Járt már esetleg így valaki? Mit tennétek a helyembe?

#online #lakcímbejelentés #határidő túllépés
2021. aug. 27. 12:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!