Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foxpostnál hogyan adhatom le...

Foxpostnál hogyan adhatom le a csomag küldést ?/ a többi lent /

Figyelt kérdés

Hogyan tudom a csomag küldést úgy megoldani , hogy a foxpost házhoz jöjjön és csomag autómatába tegye és a csomag tartalmának összegét és a futár költséget a kártyámra utalják? eladtam egy kávé gépet és automatába kéri,viszont a vételi összeg és a posta költséget hogyan kapom meg? Annyit tudok , hogy regisztrálnom kell a foxpost oldalán és a tudásom itt ennyi . Erősen mozgás sérült lettem és 3 km-re van az automata de talán még oda el tudnám vinni nehézség árán.

Az lenne a legjobb ha linket is küldene valaki a magyarázat mellé . Köszönöm a segítséget mindenkinek aki segítő szándékkal válaszól és nem trollkodik .


2021. aug. 28. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott van minden a FoxPost oldalán.... Be állítod és kész, a rendszer rákérdez mindenre, hogy mit hogyan akarsz.


És el kell vinned az automatához.

2021. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos házhoz nem fog menni senki :( Csakis az automatából lehetséges a feladás. A pénz pedig úgy fog eljutni hozzád hogy regisztrálnod kell a foxpost oldalán, kitöltöd az adataidat és ott lesz a bankszámlaszámod is amit majd meg kell adnod. A foxpost pedig el fogja utalni neked a pénzt átvétel után pár nappal.


Akinek küldöd annak is megadod az adatait és az utánvét összegéhez már egy olyan árat kell beírni ami tartalmazza a postaköltséget.


Ennyit tudtam segíteni bár már lassan 1 hónapos a kérdés, azért lehet másnak hasznos lesz a jövőben.

2021. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2/2-nek. A DPD a GLS ÉS az MPL az biztos házhoz jőn . Ennél fogva nem csak az autómatából lehetséges a csomag küldés .
2021. szept. 23. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Úgy értette, hogy a FoxPostnál.... Ha már segíteni akart a #2es legalább ne akarj okoskodni, ha már az oldalukat se bírtad megnézni ennyi avgyal :)


#1 voltam.

2021. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!