Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-bayen összevártam több...

E-bayen összevártam több aukciós terméket,hogy egyben elküldhessék.A legtöbb terméknél ez szerepel Pay by Aug 31 so you don't lose the item(s). Az eladóval meg van beszélve,hogy a napokban jó ha rendezem a számlát. Most akkor elveszítem a termékeket?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy ilyenkor mi a helyzet..Kikerül a kosaramból az összes dolog és az eladó negatív véleményt fog írni?
2021. aug. 31. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Kikerül a kosaramból az összes dolog és az eladó negatív véleményt fog írni?"


Nem, ez nem automatikusan törétnik, az eladónak kéne elindítania.

2021. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor az az idő mit jelent tulajdonképpen?Amit az E-bay megad?
2021. aug. 31. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Az eEbay nem eladó, hanem csak az ott regisztrált eladók gyűjtőhelye.

Ugyanattól az eladótól vetted-e a termékeket?

Ha igen, volt értelme összegyűjteni. Ha nem, akkor ahány eladótól vásároltál, annyi csomag érkezik.


Fizetési határidő: ha licitáltál kapsz egy fizetési határidőt, de ez minden termékre vonatkozik.

Ha vettél, fizess, mire kénem várni? Ha hosszabb határidőt adnak, akkor amíg nincs fizetve, az árut tartani kell, lehet a vásárlási szándék komolytalan volt, nem lehet újra licitre tenni.

2021. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BeefEater ***** válasza:
Ezt én sem értem. Attól, hogy még készíti össze a csomagot ki tudod határidőre fizetni amit megvettél. Igazából a problémát sem értem.
2021. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!