Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha beperelték Mi a teendő? Há...

Ha beperelték Mi a teendő? Hány nap után kapom meg egyáltalán az idézést? Mit kell fizetnem ha kell?(Mármint a perkölcségekre gondolok nem amit követelnek)

Figyelt kérdés

Van rá esély , hogy egy ember beperelt .Miután nem megfelelő szolgáltatása miatt először tőle kértem. Először hajlott arra ,hogy visszaküld ( utólag kiderült csak hitegetett) letíltott . Ekkor mivel PayPal on küldtem visszaigényeltem .Pár nap múlva kaptam tőle ,a PayPal os e-mailcímemen keresztül egy fenyegetést , hogy ilyet én nem tehetek , ,,átvettem’’ a terméket .

Ezért ő be fog perelni .Ami nekem több mint 200000-be krülni! Nagyon megíjedtem egyből leállítottam a visszaigénylést.

És ezt meg is írtam neki .

Erre a válasz az volt ,,ahogy szeretné’’

Nagyon tartok attól , hogy nem állt el a pereléstől és mivel letiltott semmi esélyem , bizonyítani ártatlanságom, bizonyítékok pl screenshot hiányában. Ui.: Az összeg amiért perelne 15000 és engem rendkívül aggaszt , hogy 15000 miatt amit már nem is akarok visszakapni belehúzhat egy több mint 200000-es nem is tudom mibe !

Kérem segítsenek mit tehetekS.O.S



2021. szept. 6. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem fog senki 15000 Ft miatt perelni.
2021. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
a hasára ütött az összeget illetően, én nem ijednék meg. de valószinűleg nem fog beperelni ennyi pénzért.
2021. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Normálisan nem tudnál fogalmazni?

Szolgáltatást vásároltál tőle, amit nem teljesített kielégítően.

Erre visszakéred a pénzt, és ő fenyeget?

Nagyon zavaros.

2021. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd már abba, már harmadszor írod ki.

Jól figyelj, leírom még egyszer, de aztán felejtsd el a témát: NEM PEREL BE, NINCS RÁ JOGALAPJA. Ha pert is akarna indítani, körberöhögnék őt a bíróságon. Lúzer vagy, hogy ilyen ijesztgetés miatt elálltál a követeléstől, de ez van, tanultál belőle, legközelebb nem dőlsz be minden hülyeségnek.

2021. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó komenntelőnek

Igen 3- Járai is kiírók mert a gyakori kérdések minden 24 órrában visszalöki

2021. szept. 6. 17:20
 6/9 A kérdező kommentje:
És nincs semmi jártasságom a jog világába . Gőzöm sincs hogy miért és ki perelhetne be . Még így ,hogy azt írod , hogy 15000-ért körbe röhögök - sem vagyok benne biztos , hogy nem tud beperelni.
2021. szept. 6. 17:23
 7/9 A kérdező kommentje:
És abban az esetben ha beperel mikor kapnám meg az idézést?
2021. szept. 6. 17:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, kérdező...

Hogy boldogulsz az életben? Nem tudsz írni, nem tudsz fogalmazni, fogalmad sincs a világ dolgairól, jogrendszerrol, stb...


Ha még csak mondjuk 14 éves vagy akkor érthető a tajekozatlansag, de a többi.... :-(

2021. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hogy 15 ezer forint miatt valakit 2 millióra bepereljenek. Valahogy szerezz kicsit több ismeretet az életről, mert mindenki ki fog használni
2021. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!