Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van infótok újonnan induló...

Van infótok újonnan induló vagy nemrég indult ígéretesnek ígérkező kripto projekteket? Thx :)

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Yieldly-t vettem az indulásakor nyáron, egyelőre nem sokat tud, de ez az első DeFi token az Algorand chainen. Mivel partnernek tekinti őket az Algorand, van némi remény hogy nem teljes dilettánsok, de ezt sose tudni. Elvileg ők dolgoznak a Launchpad-en (shitcoinok kibocsátására szolgáló platform) így egy próbát megért. 3x-et ment eddig, duplázásnál a beszállómat eladtam, tehát én már a ház pénzén játszom és könnyen beszélek.

4chanen az utóbbi időben nagyon shillezték az Oasist (ROSE), ez is viszonylag új, nincs 1 éves, és a napokban futott egy nagyobbat végre, de még mindig töpörtyű. Ennek utána is olvastam részletesebben, és legitimnek tűnik, az alapító egy Berkeley-s professzor, van pár jó fícsör is pl privát okosszerződések. Szóval ezt jobb szívvel ajánlom, ebből nem adtam el egy darabot se, mert sikeres jövőt tippelek neki.

2021. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, van egy telegram csoport, ahol minden nap aktuális és friss híreket találsz a bitcoinról és más kriptovalutákról, illetve a kriptotérben aktív figurákról, váltókról. Én ezt és más kriptós fb csoportokat követek, megpróbálok ezek alapján dönteni mibe fektetek. A piacon sok a scam, a külső ajánlott projekteket nem v. csak nagyon felülvizsgálva fogadom el, inkább a saját megérzéseimben bízom..

Itt böngészhetsz átfogó elemzéseket és tanulmányokat, technológiai eljárásokat, kriptós ajánlatokat és új projekteket.

[link]

2021. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!