Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Providenttől vettem fel...

A Providenttől vettem fel kölcsönt, otthonszolgáltatással. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Szóval az elején kijött elintéztük a papírokat valamennyit jóváhagytak az összegből,mi felvettük,kihozta...innentő érdekelne.

Hetente kéne fizetni,de mi a havit adjuk mindíg hó elején,jön is apapír hogy vegyünk még fel mert jó ügyfelek vagyunk.

Ám a felvett összegen felül 25ezer volt az otthonszolg díjja címszóval mit fizettünk.

Na most az nem arra vonatkozik hogy neki kell hívni,időpontot egyeztetni,és kijönni hetente a pénzért??

Nálunk így is csak havnta kéne.

Nem lakik messze de unom már hogy mindíg mi jelentkezünk és adjuk be a pénzt ha arra járunk.

Neki kéne jönni nem?Vagy én tudom rosszul??Ezért kapta a 25ezret.

Tegnap hívtuk mert nyaralni voltunk,nem volt otthon,ma jön 1re azt mondta fél 3 lesz,és meg nem hívom...nehogy már!!

Valaki írjon igazam van e a szolgáltatásról?vagy az csak a megkötésre vonatkozik hogy kijön??


2010. aug. 31. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, neki kell menni a pénzért! Benne is van az ászf-ben.

Különben spórolhattál volna, ha utalással intézed otthonról, netbankból.

2010. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te mész hozzá befizetni a pénzt? Én még ilyet nem is hallottam! Neki kell hozzád kimenni hetente/havonta vagy ahogy megbeszélitek. Szerintem hívd fel a központi számukat és tegyél panaszt ez ügyben.A képviselő pénzt kap azért mert hozzád kimegy és a benzint is fizetik neki.Nálam ez úgy működik,hogy hív hogy NEKEM mikor jó? Elvégre ő van értem és utánam kapja a pénzt. Amúgy meg ezért megütheti a bokáját,hogy nem megy személyesen beszedni a részletet.
2010. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is hívogattuk a nőt,hogy jöjjön a pénzéért.Elvileg neki kellene,de majd kérdezd meg tőle,hogy nem lehetne egy időpontot megbeszélni és minden hónap 5én 17 órára jönne mondjuk.100at vettünk fel és 177et kellett vissza fizetnünk.Többet nem veszünk fel itt,már jól megbánntuk.Mi is havonta fizettük amugy.Mindenképp beszéld le vele,mert ne a te pénzed fogyjon a telefonálgatásokért.A lényeg h neki kellene hivogatnia téged,és nem forditva.
2010. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor mgis csak igazam van.

Amúgy hiába a mai 1 órás időpont,nem jött,mégcsak nem is hívott.

Mindegy félretettem a pénzt majd hív ha nem akarja ő fizetni az elmaradást,de ha kapok levelet hogy elmaradásom van akkor aláteszek a központjukban.

Köszi mégegyszer!

2010. aug. 31. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!