Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha kb.200 000 ft kölcsönt...

Ha kb.200 000 ft kölcsönt vennénk fel a Providenttől, mennyi lenne a heti törlesztés?

Figyelt kérdés
Borzalmasan állunk most anyagilag, kifizetetlen számlák, üres hűtő, etc. Ha felvennénk a Providenttől 200 ezer ft-ot, mennyi lenne a heti törlesztőrészlet? Köszi a válaszokat.
2010. szept. 27. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Annyira borzalmasan nem álhattok, hogy megérje.

Csak még nagyobb bajba fogtok kerülni, ha megteszitek.


Bár elismerem, könnyen adok ilyen tanácsokat, úgy hogy nem tudok más megoldást. És valóban nem tudok mást.

Ennek ellenére lebeszélnélek róla

2010. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

52 hétre legalább 5500-6000 Ft. Szorozd fel, egy év alatt kb. a másfélszeresét fizeted vissza!


Vagy nézd meg a honlapjukat! Vagy a reklámban szereplő telefonszámokat.


Érdeklődj először a saját bankodnál valami hitelkeret iránt! Ha van rendszeres jövedelmetek a folyószámlán, akkor általában tudnak valamit ajánlani. Ez általában olcsóbb (valamennyivel), főleg, hogy nem egyszerre kéred ki az egészet (és csak kis része kamatozik az elején), illetve ha várható, hogy bejön valami extra pénz (pl. évvégi jutalom, ha szokás), és akkor vissza tudod tölteni.

2010. szept. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, havi 70 000 ft-ot keresek. Amiből csak 20 000ret kapok kézhez, mert a bank hiteltörlesztést von le. A villanyszámlánk 123 000 ft, ki fogják kötni az áramot, nem tudok senkitől sem kölcsönkérni. A többi számláról nem is beszélve...200 000 ft-ból könnyedén kifizethetném. Lassan már nem tudok semmiféle megoldást, csak az öngyilkosságot. Egyedül nevelem a gyerekemet, az anyósomat is én tartom el, nem tudom, mi jöhet még. Anyósom nem ad egy forintot sem, a gyerekemnek sem vesz semmit soha, még egy csokit sem, 80 000 nyugdíjat kap, és nem ad belőle.
2010. szept. 27. 15:12
 4/13 anonim ***** válasza:
akkor azt hiszem itt az ideje, hogy ő segítsen ki a számlák ügyében. mi az, hogy csak eltartatja magát?!
2010. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát annyi, hogy kaját/ruhát ilyeneket én veszek neki, de pl. kifizeti a vízszámlát, ami havonta kb. 3000 ft. Van még egy fiam is, aki most nősült, havi több százezer forintot keres, mégis én etetem, én mosok rá, stb. Az anyósom meg nem tudom, hová teszi a pénzét, de hó végére a 80 000nek híre-hamva sincs.
2010. szept. 27. 15:28
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak egyetlen kérdést tegyél fel MAGADNAK: miután kifizetted a jelenegi elmaradásodat, meg tudod majd oldani, hogy rendesen fizesd a havi számlákat is a hitel törlesztése mellett? Ha nem, akkor cseberből vederbe...


[link]

2010. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Írod,hogy a fizetésedből amikor a bank levonja mai jár neki nem marad csak 20.000 forint..Ez nagyon kevés,mert a providentnél hetente kábé ennyit kell fizetned..

Szóval csak rosszabb helyzetben lennél..

Egyébként az pénzbe nem kerül,hogy információt kérj tőlük..de arra készülj fel,hogy 200.000 forintnál legalább 300.000-450.000 forint között fogsz fizetni vissza...

A másik,hogy nem értem,hogy miért tűröd el a helyzetedet..Ahogy olvasom nem vagy már fiatal tinédzser akire rá lehet mondani,hogy tapasztalatlan,esetleg naiv..

A felnőtt fiad megnősült..Meg kell neki mondani,hogy ezentúl élje a saját életét,és ezentúl főzzön,mosson rá a menyecske..Szívesen látod hétvégente egy ebédre vagy vacsorára,de nem tudod már eltartani őt..Nyugodtan el lehet mondani,hogy anyagilag a csőd szélén állsz.

Ugyanez a helyzet az anyóssal is..Szép nyugodtan elmondanám neki,hogy jelenleg mennyi a havi kiadás,mennyi a lakásköltség..Szépen elosztani az összeget,és megmutatni neki,hogy az ő része ennyibe kerül.Amennyiben ezt az összeget nem adja minden hónapban akkor el kell költöznie..De nem vagy hajlandó tovább eltartani őt is..be kell keményíteni..Persze akkor van gond,,ha te laksz az anyósod házában,mert ugye akkor nem dobhatod ki..Viszont akkor én mennék el..

Ne haragudj,hogy ezt mondom,de amíg hagyod,hogy kihasználjanak addig nem is szabadna panaszkodnod,hiszen magadnak köszönheted...

38/N

2010. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha kajára nem telik akkor a hetel törlesztőrészletére fog?

Azt hogy mennyi hetente az a futamidőtől függ de a dupláját fizeted vissza.

2010. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A fiadnak mond meg hogy álljon a saját lábára és tartsa el magát vagy ha veled lakik akkor szálljon be a háztartásba pénzzel.

Mond meg az anyósodnak hogy fizessen ő is ha már veled lakik. Ha nem akar akkor rakd ki.

Ha te laksz nála akkor nem dobhatod ki. Neki kell kifizetni a villanyszámlát, ha az az ő háza, az ő villanyát kötik ki ha nem fizet.

2010. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hidd el az öngyilkosság nem megoldás, sajnos a Provident pont ilyen emberekből gazdagodott meg. Tanácsot nem tudok adni, mert igen is meg nem is. Hisz szükség van rá, de hátulütői is vannak. Igazából annyit akartam, hogy van jó néhány ruhám pólóm, alig használt márkás cuccok. Ha privátban írsz nekem címet és ruha méretet(férfi), szétnézek és ha van valami hasznosítható nagyon szívesen elküldöm nektek:)
2010. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!