Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan itt aki vett már...

Van olyan itt aki vett már szakmát a feketepiacon? Ebből lehet az embernek baja? Börtönbe kerülhet, vagy megbüntetik ha kiderül hogy úgy vette meg a szakmát?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ügyfelem. Fogtechnikusi papírt vett. Idővel kiderült, bevonták az engedélyét és felfüggesztettet kapott. Túlzottan nem szegte kedvét, elment keletre egy országgal arrébb és ott azóta is folytatja.
2021. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez hogy derült ki? Gondolom jobban megnézték a papírját
2021. szept. 20. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
A részleteket ennyire nem tudom, nekem csak ő mesélte, amikor végelszámoltuk a cégét.
2021. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
97%
Jogilag nézve közokirathamisítás és 3 évig terjedő szabadságvesztéssel sújtható.
2021. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!