Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismertek olyat vagy ti magatok...

Ismertek olyat vagy ti magatok foglalkoztatok régen valami illegálissal?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy lakótársam aki nagy mennyiségben árulta a csempészcigit.Tényleg olyanok voltam hogy oroszul beszélő emberkék ketten hárman minden nap megálltak a házunk előtt kocsival,betették egy sporttáskákba a két három nagy karton cigit,fizettek neki mindig egy jó adagot,aztán eltűnt néhány órára és hozta a sporttáskájában a következő adagot.

Mellette ő drogfogyasztó is volt,de mikor rosszul lett abbahagyta,de már nem lakom vele nem tudom üzletelnek-e vele.

Alig három hetet voltam ott,mert már nem bírtam elviselni azokat a ruszkikat minden nap a házban.

Ennek már 4 éve.

valami távoli rokonom egyik ismerőse csinált még olyanokat hogy nagy mennyiségben árult Boxert mint fegyvert,késeket,szintén cigit,mindenféle vámmentes dolgokat.

Egy időben gondolkoztam azon hogy nekem is kéne,de rájöttem hogy annyit nem ér ez az egész.


Elmeséltem az én részemet,nektek voltak ilyenek?

Szivesen meghallgatom,osszuk meg egymással.Érdekel hogy milyen módjai lehetnek még ennek.



2016. jún. 30. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Egyszer elcseréltem valamennyi legot néhány yugiohs paklira. Anyám nem díjazta.
2016. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
-.- kár volt vesződnöm a kérdés kiírásával...
2016. jún. 30. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ugye Te sem gondoltad komolyan, hogy bárki is le fogja írni egy publikus online fórumban az illegális dolgait, legalább általánosságban?

2016. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én egy élményemet írtam le,elköltöztem azóta az ország másik felébe,nincs már hozzá közöm,gondoltam másnak is van ilyesmi.
2016. jún. 30. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Idiota biztos mindenki itt fogja megosztani illegalis dolgait neked...
2016. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Elmeséltem az én részemet,nektek voltak ilyenek? "


Magyarul te sem csináltál semmi illegálisat csak ismertél valakit aki igen.

2016. júl. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

így van

erre gondoltam más részéről is de ugy látszik agresszív emberből elég sok van errefelé...

2016. júl. 1. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!