Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kezdő crypto-snak tudnátok...

Kezdő crypto-snak tudnátok pár jótanácsot adni?

Figyelt kérdés

Érdemes max 100k huffal beszállni? Illetve azon gondolkoztam, hogy ilyen nagyon nonameeket vennék, és félreraknám évekig.


[link]


ilyet érdemes lenne venni?



2021. szept. 20. 13:08
 1/9 SIDLER22 ***** válasza:
89%

Minél "noname"-ebb egy coin annál nagyobb az esély, hogy elbukod és kevesebb, hogy felfut. Viszont ha felfut akkor jól jársz. Én biztos nem raknék rá egy gagyi coinra. Pláne nem minden pénzem. De azt csinálsz a pénzeddel amit akarsz.


Minél nagyobb nyereség, annál nagyobb kockázat.

2021. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Igen azt h rohadj ketté mivel az ilyen tetveknek mint te és a nyerészkedőknek köszenhetően nincs normális áron vga
2021. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

@15:20



..és ez téged miért érint ennyire mélyen? Nem tudsz Minecraftozni?

2021. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
vegyél konzolt, mint minden normális ember
2021. szept. 20. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Konzolt!? Te bolond vagy!? A konzolokon jellemzoen csak 30fps van hanyadek grafika mellet csakis a PC a jó #PC MASTER RACE és mégegyszer fordulj fel amiert elveszed a gamerek eloll a vgakat
2021. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ki nem sz.rja le a csöves gamereket? Csak az élettelen kockák játszanak pc-n
2021. szept. 20. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Az odáig oké, hogy noname coinokat vennél. BTC-n nem fogsz már meggazdagodni, 100k-val meg végképp, szóval ezt a részét megértem.

Azt is megértem, hogy évekre félre akarod rakni amit vettél, aztán lesz ami lesz.

Aminek viszont nincs semmi értelme, az az, hogy BSC-s shitcoint veszel, és nem nézel rá évekig. Ezeknek az élettartama napokban, jó esetben hónapokban mérhető. Ezek nem legitim coinok, hanem rövid lejáratú szerencsejátékok. Ki száll be időben, ki száll ki korán / jókor / túl későn. Csak a legnagyobb madarak hodl-olnak BSC-s tokeneket.

Én a helyedben valami kisebb, de értelmes célra készült coint vennék. Turkálj a coinmarketcap első oldalának alja felé. Ott is van szemét bőven, de amit te ide belinkeltél az konkrétan egy pöcegödör tetején úszkáló darab szar.

2021. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7, kösz a hasznos választ!
2021. szept. 20. 16:44
 9/9 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Ha már a videókártya áraknál tartunk. A videókártya árak annó azért mentek föl mert bejött a vírus és nem volt gyártás illetve beindult az Ethereum bányászat. Most már a vírus is kb lezajlott és az Ethereum bányászatnak is lassan vége lesz szóval már nem éri meg rá bevásárolni kártyákat.

Van egy olyan elmélet, hogy a gyártók ezt a bányászat meg vírus indokot akarják továbbvinni azért, hogy ugyanúgy drágán adhassák a kártyákat.


Egyébként a befektetés meg a bányászat nem ugyanaz.

2021. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!