Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha Magyarország...

Mit szólnál, ha Magyarország kormánya (is) venne állami szinten bitcoint?

Figyelt kérdés

Azaz pár milliárd forintért, ahogy ebben a fajsúlyban ügyletelni szoktak.


Salvador ezt most meglépte:

[link]


Persze arra jó mindenféleképp, hogy más (az adófizetők) pénzével játszani, aztán vagy bejön vagy nem,

ha nem, akkor úgyse miénk volt a pénz,

ha igen, akkor lopunk még többet,

mint ahogy politikuséknál jellemző.. (Magyarországon is)



2021. szept. 20. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért nem bányásznak inkább. Valamelyik erőmű mellé simán csinálhatnának egy bányászfarmot.
2021. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 meszike91 ***** válasza:
67%
Nem örülnék. Továbbra se látom értelmét a bitcoinnak. Az egész nagyban hasonlít egy piramis játékra. Az adja az értékét, hogy vannak még emberek akik azt hiszik, hogy ebből meggazdagodhatnak. E mellett meg nagyon környezetszennyező is, pénzként meg nem nagyon használható.
2021. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

"Az egész nagyban hasonlít egy piramis játékra. Az adja az értékét, hogy vannak még emberek akik azt hiszik, hogy ebből meggazdagodhatnak"


Nem vagyok kriptovaluta fan, és magam is meg vannak a szkepsziseim vele szembe, de ez a kijelentés totálisan azt mutatja hogy távolról sincs fogalmad a működéséről...

2021. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 SIDLER22 ***** válasza:
30%
Örülnék neki legalább valami értelmesre is tennének pénzt a folyamatos nemzeti konzultáció meg STOP mindenki kampányok helyett.
2021. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
#4 költsék inkább az egészségügyre, hogy ne 7-8 hónapos várólisták legyenek egy szimpla kivizsgálásra.
2021. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 meszike91 ***** válasza:
48%

"Nem vagyok kriptovaluta fan, és magam is meg vannak a szkepsziseim vele szembe, de ez a kijelentés totálisan azt mutatja hogy távolról sincs fogalmad a működéséről..."


Talán nem így működik? Tényleg nincs mögötte semmilyen értékteremtés. Egy részvény mögött legalább ott van egy cég ami valamit csinál. E mögött meg csak a pénzéhes szerencsevadászok vannak.

2021. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

4-esnek van igaza,

csak éppen a folyamatos konzultáció és kampány pszichológia és agymosás, ami a következő választásig nagyon jól jön,

a bitkó meg elég rizikós, népharaggal is járhat,

szóval Orbánék se hülyék.

De aki időben lépett annak nagyon bejött:

[link]

2021. szept. 20. 19:21
 8/21 SIDLER22 ***** válasza:
54%

meszike91:

Nem. Nem így működik. A kriptovaluták mögött egy elég komoly fejlesztés van amit jelen technológiáinkkal még nem lehet elcsalni/feltörni. Attól, hogy sokan megpróbálják a volatilitását kihasználni (vagy esetleg csak ez miatt foglalkoznak vele) még nem lesz egy értéktelen semmi.

Hogy értsd a működését az informatikához közel kell állnod. Attól, hogy valaminek nem érted a működését még meg bízhatsz másban aki érti azt. Ugyanúgy ahogy az időjárás jelentésben is megbízol pedig komolyabban te sem értesz hozzá (hacsak nem meteorológus vagy).

Én még nem hallottam olyan emberről aki érti a Bitcoin működését és azt mondja, hogy baromság.

Szüleim sem értették a működését. Meg is mondták, hogy ez lehúzás meg a szokásos szállóige "virtuális hülyeség". Aztán egyik nap témába jött és nagyon-nagyon alap szinten elmondtam nekik a bányászat működését. Egyből máshogy tekintettek az egészre.

2021. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 meszike91 ***** válasza:
0%

"Hogy értsd a működését az informatikához közel kell állnod. "


Az jó, mert infó szakra járok. Hidd el sokan értik a működését és tartják baromságnak!

2021. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 SIDLER22 ***** válasza:
19%

Akkó máshogy mondom: Rajtad kívül még nem mondta senki.

Egyébként írd le nekem privátba, hogy hogy működik röviden. Mert általában ilyenkor derül ki, hogy fingod sincs róla.

2021. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!