Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Lidl és az Aldi miben...

A Lidl és az Aldi miben különbözik? Ki miért szereti jobban az egyiket a másiknál?

Figyelt kérdés
Aki ismeri mind két üzletet, le tudná írni miben különbözik az egyik a másiktól? Vagy miért szereti jobban az Aldit a Lidl-től vagy fordítva? Egy pár perces prezentációmhoz kellene. Ha tudsz segíteni megköszönöm.

2021. szept. 20. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Nincs óriási különbség, mindkettő ugyanarra a modellre épül, kevés féle márka, sok saját, nem kínlódnak a kipakolással, és a dolgozók mindenesek (nincs külön kasszás meg pakolós).

Mifelénk az Aldik parkolója tágasabb, vagy csak kevesebben járnak oda, ezért több ott a hely, de én azt jobban szeretem. Az Aldiban szerintem jobb a hetente változó nonfood szekció.

2021. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Aldi:

Jobbak a kenyér félek, a sajtok van laktózmentes Kefir,


Lidl: jobbak a finompekaruk, a barkacsgepek nagy választékban kaphatók, jobb a zöldség pult


Ilyesmire gondolsz? 🤔

2021. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!