Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma megyek interjúra a Lidlbe,...

Ma megyek interjúra a Lidlbe, régen sokszor elküldtem a jelentkezésem,de mindig vissza utasítottak én meg durván reagáltam vissza e-mailben.Fogják ezt tudni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.
2021. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Rabszolgamunka, nem maradsz le sokról ha nem vesznek fel. 🤷‍♂️
2021. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi, ha az interjúig eljutottál, akkor az már archivált lett a levelezési rendszerükben.


VISZONT, és itt teljesen őszintén, remélem kiderül a tetted. Egy idegbeteg, indulatos embert nem jó olyan helyen alkalmazni, ahol naponta több száz ember között kell dolgoznia, kommunikálnia kell velük. Az, hogy nem vesznek fel nem indokolja azt, hogy kikelj magadból és trágárul válaszolj vissza. Megélhetésről van szó vagy sem, ha te egy visszautasítást nem tudsz normálisan kezelni, akkor egyszerűen nem vagy efféle közegbe való.

2021. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De vagy 100x utasítottak vissza
2021. szept. 8. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!