Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki pénzügyekkel foglalkozik...

Aki pénzügyekkel foglalkozik évek, évtizedek óta, milyen hozamot tud generálni konzisztensen havonta?

Figyelt kérdés

Legyen akár tőzsde, kripto, bármilyen befektető, vagy banki alkalmazott, pénzügyi cég, stb…



Mekkora az a havi %, amit mindig el lehet érni, és nem számít egyedi esetnek?


Illetve mi számít egyedi esetnek, kivételnek?


Mégegyszer, nem alkalmakról beszélek, amikor valakinek a szerencse is közrejátszik, és beszalad egy nagyobb összeg, hanem a rendszerességről, havi leosztásban.


10-20% elérhető? Vagy lehetetlen? Esetleg keveset mondtam?


2021. szept. 21. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Összegtől függ, mennyit lehet. Én a sportfogadással átlagosan 80-90%-ot keresek havonta. Ez a névleges bankrollhoz számítva értendő, tényleges bankrollal cirka fele, ugyanis hamar kapom a korlátozásokat, így sokszor van "úton" a pénzem, akkor néhány napig azt nem tudom használni.
2021. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!